Video registratoriai

video registratoriaiLietuvoje video registratoriai ypač dažnai padeda išvengti galimų nesusipratimų kelyje – avarijų kaltininkai nedelsiant yra išaiškinami pasitelkiant filmuotą medžiagą. Savo apsaugai taip pat siūlytume įsigyti šiuos prietaisus. Jų galite įsigyti net ne vieną, nes vis dėlto – kuo jų daugiau turėsite, tuo būsite saugesni. Dabar galite šiuos registratorius įsigyti internetu – ten jų kainos yra mažesnės. Kokybiški registratoriai visada kainuoja daugiau, tačiau didžiausią kainą jums siūlo būtent įprastos elektronikos parduotuvės bei prekybos centrai – el. parduotuvės pasižymi gerokai mažesnėmis prietaisų kainomis, todėl nė negalvodami rinkitės būtent jas.

Video registratorius pirkti po kelis siūlome todėl, kad su vienu prietaisu ne visada galite jausis saugūs. Pavyzdžiui, yra tokių prietaisų, kurie montuojami priekyje – jie stebi vaizdą vairuotojo akimis, bet ką daryti jeigu eismo įvykis bus toks, kuriame kažkas atsitrenks į jūsų automobilio galą? Jūs nebūsite užfiksavę nieko. Būtent todėl siūlome pagalvoti apie visos įrangos montavimą t.y. apie maksimalų saugumą – bent jau du registratorius įsigyti tikrai reikėtų, nes nežinote ko kelyje galite tikėtis.

Kas liečia šių prietaisų kokybę, turite žinoti, kad yra ir universalių įrenginių, kurie filmuoja tiek priekinį vaizdą, tiek ir saloną. Tai reiškia, kad kamera veikia dvipusiu režimu – registruoja vaizdą lauke-priekyje bei viską registruoja kas vyksta salono viduje. Tokie prietaisai kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau siūlytume pagalvoti ar jų jums reikia. Tokius prietaisus dažniausiai naudoja paslaugų teikėjai bei policija, nes jiems visada reikia stebėti kas vyksta salone tam tikrų įvykių metu. Tokie universalūs video registratoriai neregistruoja užpakalinio vaizdo.

Norintiems jaustis maksimaliai saugiems, reikėtų įsigyti du registratorius – vieną minėtą universalų ir kitą paprastą – montuojama galiniam vaizdui stebėti. Tai jus apsaugos visais atžvilgiais. Perkant šiuos registratorius, siūlytume juos pirkti iškart, o ne vieną kartą vieną įrenginį, kitą – kitą kartą. Perkant abu iškart, pardavėjas gali nuleisti kainą, tuo labiau, kad internete visada yra gausu akcijų, kurios leidžia sumažinti visas išlaidas bent jau minimaliai. Siūlytume pirmiausia išsirinkti geriausias elektronikos prietaisų parduotuves ir tik tada ieškoti patikimų įrenginių.