Vestuves užsienyje suplanuoti nėra taip lengva

vestuves uzsienyjeJeigu skaičiuojate vestuvių biudžetą ir matote, kad mūsų šalyje viskas labai brangu, tai neturėtumėte atmesti galimybės vestuves užsienyje švęsti su tokiu pačiu biudžetu ar net kiek mažesniu. Tai reiškia, kad net ir kitose šalyse vestuves galima atšvęsti daug pigiau nei mūsų šalyje, nes vis dėlto – po euro įvedimo paslaugų įkainiai kilo labiausiai, o juk planuojant tokią šventę, teks naudotis ne viena profesionalia paslauga. Jeigu dairotės kur galėtumėte suorganizuoti vestuves, tai viską tiesiog turėtumėte pradėti derinti pagal biudžetą. Paskaičiuokite ar Lietuvoje jums užtektų turimo biudžeto, o jeigu neužteks, tai dairykitės į tokias šalis, kur paslaugų kainos būtų mažiausios. Be abejo, reikia atminti, kad kitose šalyse gali būti brangesnės vienos paslaugos, o kitos gali būti pigesnės, todėl planuojant šią šventę, jums teks nemažai laiko skirti domėjimuisi įvairiomis šalimis bei kitais niuansais.

Turite žinoti, kas viskas priklauso nuo vestuvių idėjos bei būsimų svečių skaičiaus. Jeigu norite, kad būtumėte sutuokti ant jūros kranto, tai jums reikės ieškoti tokios šalies, kuri turi tiesioginį priėjimą prie jūros ar vandenyno. Juk nesirinksite tokios šalie, kurioje visos sienos uždaros. Taip pat reikėtų atminti, kad ne visose šalyse teikiamos kai kurios paslaugos. Pavyzdžiui, nesvarbu, kad Turkijoje kainos mažesnės visose srityse, tačiau ten vargu ar rasite metrikacijos skyrių, kuris norės jus sutuokti pagal lietuviškas tradicijas – ten vyrauja kita religija. Tam gali prireikti daug pinigų, nes tektų metrikacijos skyriaus darbuotoją vežtis su savimi iš Lietuvos.

Planuojant vestuvių šventę, didelės išlaidos atsiranda tuomet, kai dalyvauja daug žmonių. Trumpai tariant, jeigu žmonių bus labai daug, tai jums didelės išlaidos atsiras vien dėl nakvynės, maitinimo ir kitų panašių paslaugų. Juk svetimoje šalyje būsite bent jau mažiausiai dieną, tad visi svečiai juk turės kažkur pernakvoti. Logiška, kad visą nakvynę organizuoti turėsite jūs, nes būtų nepadoru reikalauti, kad visi svečiai patys sau užsisakytų kažkokius viešbučių numerius ir mokėtų pinigus.

Būtinai visą vestuvių biudžetą skaičiuokite iki kiekvieno cento – tai padės išvengti didelių išlaidų.