Užuolaidos – namų jaukumo nešėjos

Ne paslaptis, kad šiuo metu į madą atkeliauja užuolaidų priešai rotetai. Kodėl priešai? O gi visą tai, kas turi senas tradicijas, gracijos ir elegancijos užgožia paprastumas, praktiškumas ir minimalizmas. Tai tikrai nėra blogai, tačiau namai atrodo žymiai skurdesni kai vietoj ilgų, stilingų, prašmatnaus audinio užuolaidų atsiranda lango uždangalas iš toli atrodantis kaip storas popieriaus lapas. Praktiškumas pasmerkia tai, kas suteikia prabangos.

Tikriausiai dauguma žmonių sutiks, kad roletai neskleidžia prabangos interjere, jie tiesiog yra patogūs. Juos lengva valyti, jie tinka virtuvėse, nes į juos neįsigeria nemalonūs maisto kvapai, ir jų pasirinkimas specializuotose  parduotuvėse yra milžiniškas.  Anaiptol, dar liko žmonių, kurie yra ištikimi namų jaukumo nešėjoms –užuolaidoms. Užuolaidos tinka visuose kambariuose, jas galima pasiūti iš patinkančios medžiagos arba nusipirkti jau pasiūtas.

Užuolaidos

Svarbiausios užuolaidų funkcijos visuomet buvo apsauga nuo saulės ir piktos akies. Be to, jos suteikia privatumo ir gali paslėpti lango trūkumus ar radiatorius po jais. Pasirinkti užuolaidas niekada nebuvo lengva užduotis. Yra begalė skirtingų medžiagų, ką jau kalbėti apie spalvas ir raštus. Jei žinai kad nori mėlynos spalvos užuolaidų, vos tik įžengsi į užuolaidų saloną ir tai pasakysi, gausi per 100 mėlyno atspalvio užuolaidų pavyzdžių.

Kaip galima išsirinkti užuolaidas greitai? Šiose situacijoje visuomet gelbsti internetas. Jei žinote tik spalvą, kuri tiktų prie jūsų interjero, ieškokite internetinių katalogų ir įsivaizduokite jas savo namuose, kai išsirinksite tik tuomet eikite į saloną ir darykite užsakymą. Šitaip sutaupysite laiko tiek sau, tiek darbuotojams.

Manote, kad ilgos užuolaidos jau seniai išėjo iš mados? Tikrai labai klystate, nes ilgos, žemę siekiančios naktinės užuolaidos yra tikras namų lobis. Tačiau neapsigaukite, jei kambarys nėra erdvus, jums tikrai  užteks dieninių šviesios spalvos užuolaidų. Galima rinktis tieks ilgas, tiek trumpas užuolaidas, lengva, skaidri medžiaga puikiai praleidžia saulės šviesą, todėl namuose visuomet bus jauku ir gera. Atminkite, užuolaidos nėra atgyvena, jos yra namų puošmena, suteikianti jaukumo pojūtį vos tik įžengiame į namus.