Subalansuotą šunų maistą gaminantys „Royal Canin“

Daugelis šunis auginančių žmonių nori, kad jų augintiniai būtų kuo sveikesni, energingesni ir ilgaamžiškesni. Tam labai didelės įtakos turi šunų maistas, kuriuo kasdien maitiname savo geriausią šeimos draugą. „Royal Canin“ šunų maistas yra sukurtas taip, kad suteiktų mūsų augintiniams reikiamą dienos vitaminų dozę ir būtų labai gerai virškinamas. Aukšta šio maisto kokybė ir maistinė vertė padeda šunims išlikti aktyviems ir sveikiems.

Kiekviena šunų maisto rūšis yra labai skirtinga. Vienas maistas labiau tinka brandaus amžiaus šunims, o tuo tarpu kitas yra pritaikytas jaunikliams. Be abejo, tai tik keli iš daugelio kriterijų, pagal kuriuos reikėtų rinktis tinkamiausią šunų maistą.

Royal CaninKai mūsų augintinis auga, turime pasirūpinti, kad jis kasdien gautų reikiamą maisto kiekį, kuris padėtų lengviau vystytis, neapsunkintų organizmo ir apsaugotų jį nuo įvairių kenksmingų aplinkos veiksnių. Tai reiškia, kad turime labai atidžiai ir kruopščiai pasirinkti konkrečią „Royal Canin“ šunims pritaikyto maisto rūšį.

Jei atidžiau peržvelgsite visą šių gamintojų šunų maisto asortimentą, pastebėsite, kad maistas yra skirstomas net ir pagal atskiras šunų veisles. Kaip žinia, vieni šunys yra stambesni ir lėtesnio būdo, o kiti – labai liekni, tvirti ir pasižymintis dideliu aktyvumu. Tai nulemia ir šunų maisto pasirinkimą.

Taipogi, atsižvelkite ir į savo augintinio medžiagų apykaitą ir bendrą sveikatos būklę. Kiekvienas šuo pasižymi vis kitokiais sveikatos sutrikimais, todėl neretai rekomenduojama pasikonsultuoti su patyrusiais šios srities specialistais ir tokiu būdu rasti pačią geriausią šunų maisto rūšį, kuri ne tik patiks jūsų augintiniui, tačiau taip pat suteiks jam ir visus reikiamus vitaminus bei maistingąsias medžiagas. Tokiu atveju galėsite būti ramūs, kad jūsų šuo visada bus tvirtas, sveikas ir laimingas.

Nepamirškite, kad jūsų augintiniui reikia ne tik labai sveiko ir subalansuoto šunų maisto. Turite pasirūpinti, kad jis taip pat kasdien pakankamai laiko praleistų gryname ore ir galėtų nevaržomai lakstyti. Jei turite galimybę, galite reguliariai lankytis įvairiuose šunų mylėtojų klubuose, tokiu atveju savo augintinį pratinant prie kitų šunų ir žmonių.