Spalvinės 2015 metų vestuvių tendencijos

2015 metai jau įsibėgėjo, kas leidžia matyti pakankamai aiškų vaizdą spalvinių dabartinių vestuvių tendencijų aspektu. Būtent spalvines 2015 metų šventės tendencijas šiandienos straipsnyje ir apžvelgsime.

Pastelinės spalvos

Pastelinės spalvos šių metų vestuvėse nėra tokios populiariausios kaip ryškiosios, bet savo paklausą jos taip pat turi. Verta išskirti labai švelnią melsvą spalvą, kuri puikiai dera su tokiomis spalvomis kaip gelsva, balta bei rausva. Būtent minėti pastelinių spalvų deriniai šiais metais, kalbant būtent apie švelnaus atspalvio spalvas, išsiskiria ypač dideliu populiarumu, kadangi tai yra 3-4 spalvos, kurios puikiai dera tarpusavyje, o tai suteikia pakankamai dideles galimybes spalviniu atžvilgiu. Taip pat, verta išskirti ir žalsvą spalvą, kuri taip pat verta paminėjimo šiųmetinių spalvinių tendencijų tarpe.

sackstedersinteriors.com nuotr.

sackstedersinteriors.com nuotr.

Žalsva spalva, kurią galima prilyginti mėtų lapų spalvai, puikiai derinasi prie baltos spalvos, kas yra esminis privalumas. Tuo pačiu tai yra ir pagrindinis šios spalvos minusas, kadangi nors ji ir puikiai derinasi su balta spalva, tačiau ganėtinai nekaip atrodo su daugeliu kitų spalvų, todėl dažniausiai pagrindiniu šventės akcentu renkantis būtent lengvo žalio atspalvio spalvą, šventės metu tenka remtis tik šių 2 spalvų kombinacija. Galiausiai, negalima nepaminėti ir lengvo rudo atspalvio spalvos, kuri nors ir neskina populiarumo laurų, tačiau pamažu vis dažniau yra pasirenkama kaip pagrindinis vestuvių šventės atspalvis. Ir tai yra puikiai suprantama – ši spalva atrodo puikiai ne tik pavieniui, bet ir ne su viena kita spalva, kas suteikia pakankamai dideles improvizacijos galimybes spalvų pasirinkimo ir jų tarpusavio derinimo atžvilgiu.

Ryškios spalvos

Ryškios spalvos šių metų vestuvėse išsiskiria kiek didesniu populiarumu nei pastelinės. Įvardinti konkrečias tokios situacijos priežastis yra ganėtinai nelengva, bet veikiausiai prie to pakankamai didele dalimi prisidėjo didelis pastelinių spalvų naudojimo vedybų metu populiarumas per pastaruosius keletą metų, kas jas padarė kiek per daug standartiniu pasirinkimu. Spalvinės vestuvių tendencijos verčia atkreipti dėmesį į pilką spalvą, kuri ilgą laiką vestuvių metu buvusi ganėtinai retu svečiu, šiais metais iškilo į populiarumo viršūnę. Ir tai neabejotinai lemia jau minėtas žmonių siekis išsiskirti, ką ir leidžia padaryti vestuvių spalvų „statymas“ ant būtent pilko pamato.

Be abejo, prie pilkos spalvos populiarumo šventės metu smarkiai prisideda ir šios spalvos derėjimas su pakankamai nemažu spalvų skaičiumi, iš kurių dažniausiai žmonės renkasi baltą, rožinę ir violetinę. Taip pat, iš ryškių spalvų išsiskiria ryškiai oranžinė, kurią dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie savo vestuvių šventės metu nori ypač šiltai nuteikiančios atmosferos, kurią suteikia deriniai tarp oranžinės, geltonos ir raudonos spalvų.

Galiausiai, negalima nepaminėti ir tamsiai mėlynos spalvos, kurios istoriją panaši kaip ir minėtos pilkos spalvos – ilgą laiką buvusi ganėtinai nepopuliari šiais metais tamsiai mėlyną vestuvių metu išgyvena tikrą populiarumo piką. Tai neabejotinai, vėlgi, nulemia šios spalvos išskirtinumas bei ryškumas, leidžiantis sukurti daugeliui dar neregėtą vestuvių šventės atmosferą. Ir daugeliui netrukdo netgi ir faktas, jog tamsiai mėlyna spalva nėra iš tų spalvų, kurios labai daug su kuo derintųsi – 2-3 spalvų derinio, renkantis ryškiai mėlyną, daugeliui užtenka.