Sodybos nuoma

sodybos nuomaNorintys pasinaudoti sodybos nuoma neturėtų iškart pulti rinktis pirmos pasitaikiusios vietos. Dabar sodybą galima išsinuomoti itin pigiai, nes šiuo metu vestuvių bumas jau yra praėjęs ir laisvų vietų tikrai yra gana daug. Sodybą reikėtų nuomotis atsižvelgus į jūsų poreikius – ne visos vietos gali būti tinkamos šventėms ar poilsiui, todėl čia prieš tai reikėtų tinkamai įvertinti visus pasiūlymus. Sodybose dažniausiai yra siūlomos įvairios paslaugos, o tai reiškia, kad kiekviena vieta turi savų privalumų ar net trūkumų. Ieškantiems sodybos kažkokiai šventei, pirmiausia reikėtų įvertinti jos siūlomus privalumus, nes ne visiems jie gali būti naudingi.

Sodybos nuoma šventei naudojasi daugelis žmonių, nes tai ko gero pats patraukliausias pasirinkimas – nereikia mokėti didelių nuomos mokesčių už nuomojamus barus ar kavinės. Sodybose visada galima sukurti tam tikrą atmosferą su savo dekoracijomis, todėl nenuostabu, kad tokias vietas dažniausiai renkasi švenčiantys gimtadienius, vestuves, krikštynas ar kitas šeimos šventes. Tokių sodybų gausa yra tikrai stebinanti – kiekviena vieta gali pasiūlyti skirtingą plotą t.y. vietų skaičių.

Ieškodami sodybos šventei, pirmiausia siūlytume įvertinti visą būsimų šventės dalyvių skaičių. Matote, nes visos sodybos yra pritaikytos dideliems susibūrimams. Štai kodėl dauguma sodybų akcentuoja vietų skaičių. Vienos yra tinkamos didelėms šventėms, kitos yra skirtos toms, kuriose dalyvauja nedaug žmonių. Labai svarbu tinkamai įvertinti ir visus niuansus – kai kurie šventes švenčia ir su nakvyne, todėl, jeigu ir jus planuojate pasilikti per naktį, turėtumėte pasidomėti ar pasirinkta sodyba galės pasiūlyti reikiamą miegamų vietų skaičių. Tokiose sodybose dažniausiai yra siūlomi ir apgyvendinamieji numeriai ar namukai, todėl švenčiantys galės nevaržomai pailsėti.

Kas liečia sodybų siūlomas pramogas, kai kurios išskiria tuo, kad jos gali pasiūlyti ir pirtis, saunas, bei kitas atrakcijas. Viduje neretai yra įrengiami ir stalo žaidimai ar kažkokios nedidelės poilsio vietos, kurios leidžia atsikvėpti nuo šventinio šurmulio. Už tokias poilsio vietas dažniausiai nereikia mokėti papildomai – visa tai būna įskaičiuota į bendrą nuomos plotą. Papildomai jums gali tekti mokėti už maitinimo paslaugas bei papildomas pramogas.