Siuntinių pervežimas

siuntiniu pervežimasGabenant siuntinius, kurie skirti buities reikmėms, neretai tenka patirti įvairiausių nuostolių, kurie atsiranda būtent todėl, jog klientai juos įpakuoja netinkamai. Siuntiniai, kad ir kokio tipo jie bebūtų, turi būti supakuoti pagal nurodomus standartus. Tai nereiškia, kad reikia naudoti specialias siuntų dėžes ar apsauginius vokus – papildoma siuntinio apsauga turi pasirūpinti patys klientai. Šiuo atveju, kiekviena siuntų tarnyba rekomenduoja siuntas paruošti taip, jog jos nebūtų pažeistos keliaujant į užsienį. Nežinomi keliai gali pridaryti bėdų, nes ne visos siuntos yra vežamos specialiose talpyklose.

Jeigu jūsų siunta keliauja į užsienį, pirmiausia reikėtų apžvelgti kas bus gabenama. Jeigu tai kažkoks dūžtantis daiktas, pervežimo įmonės rekomenduoja jį įvynioti į papildomą apsauginį polietileną. Yra specialūs pakavimo metodai, o taip pat ir medžiagos nėra tokios brangos. Dūžtantiems daiktams bei kitiems vertingiems siuntiniams pakuoti turėtumėte naudoti papildomą oro apsaugą. Tai reiškia, kad pačioje siuntų tarnyboje galite įsigyti pakavimo medžiagų – specialų popierių su oro burbuliukais. Taip, tai ir yra pagrindinė apsauga – kuo jos daugiau, tuo saugiau bus gabenama jūsų siuntinys.

Kas liečia siuntų pristatymo kainas, čia taip pat turėtumėte susiprasti, kad ne visos bendrovės jūsų siuntas pristatys saugiai. Aišku, mažiausias pavojus gresia toms siuntoms, kurios yra iš medžiagos t.y. drabužiai, avalinė ir t.t. Pavyzdžiui, elektriniams prietaisams apsauga turi būti suteikiama ne tik iš pakavimo pusės, bet ir iš paties kurjerio – kreipkitės į tas pervežimo įmones, kurios gali pasiūlyti saugų siuntinio laikymą specialiose talpyklose. Pavyzdžiui, gabenant brangų televizorių, juk jo nebūtų galima laikyti paprastame mikroautobuse pastatytą ant grindų, tam reikalingos specialios laikymo priemonės. Būtent geriausios kurjerių tarnybos gali pasiūlyti saugų siuntinių pristatymą į reikiamas šalis.

Ieškant kurjerių tarnybos ir tiesiog privačių siuntų gabentojų, siūlytume mažiau dairytis į pigiausias paslaugas siūlančius pervežėjus, nes jeigu jūsų siuntos vertė yra didelė, jums reikia rinktis kokybę ir saugumą, už ką aišku sumokėsite ir didesnę sumą. Tik profesionalūs pervežėjai gali pasirūpinti jūsų brangiais siuntiniais, tad šioje vietoje siūlytume netaupyti.