Siuntiniai Lietuva – Anglija – Lietuva maršrutu

lietuva anglija lietuvaNorite apsipirkti angliškose parduotuvėse, tačiau kaskart neturite galimybė vykti į šią šalį? Lietuviai yra gudrūs – šios šalies elektroninėse parduotuvėse apsipirkinėti yra pigiau ir nei vieno neturėtų gąsdinti būtent atstumas – yra tam tikros galimybės visas prekes gauti į Lietuvą net ir nevykstant į šią šalį. Žinoma, čia galioja standartinėse taisyklės, kurias reikėtų žinoti kiekvienam, tad apie jas ir kalbame šiame straipsnyje.

Susiradę patikimą elektroninę parduotuvę, neišsigąskite jeigu ten nėra nurodoma galimybė pasinaudoti tarptautiniu prekių pristatymu. Jums reikėtų žinoti, kad šioje šalyje yra įsikūrusios kelios lietuviškos įmonės, kurios gali priimti jūsų įsigytus pirkinius būtent šioje šalyje. Kuo tai naudinga? Trumpai tariant, šios įmonės gauna jūsų siuntinius Anglijoje, o kai ateina laikas išvykti, jūsų siuntos Lietuvą pasiekia po kelių dienų ir tad jas galite atsiimti iš pervežimo bendrovės jums priimtiniausiu būdu. Paprasčiausiai, šios bendrovės gali bet kokios apimties siuntinius parvežti į Lietuvą už gana patrauklią kainą, o tai reiškia, kad galite pasinaudoti ir tų angliškų el. parduotuvių paslaugomis, kurios į mūsų šalį prekių nepristato. Būtent šitaip mūsų tautiečiai apsiperka tose angliškose parduotuvėse, kurios skirtos tik vietiniams žmonėms.

Siuntiniai Anglija – Lietuva – Anglija gali būti gabenami tų pačių bendrovių ir apskritai, labiausiai ir yra rekomenduojama naudotis šių specialistų paslaugomis. Dabar pagalvokite, jeigu iš angliškos parduotuvės užsisakėte tarkime kažkokius rūbus, tačiau gavus juos, pastebėjote, kad jie yra netinkamo dydžio, tad faktas, kad reikėtų juos siųsti atgal keitimui – žinote, kokios standartinės kainos pašte ar per kurjerių tarnybas? Jums atsirastų daug išlaidų ir siųsti atgal neapsimokėtų, nebent… Nebent vėlgi – pasinaudotumėte šių pervežimo bendrovių paslaugomis. Jos gali jūsų siuntą perduoti į tą pačią parduotuvę ir pakeisti ją. Žinoma, tokią paslaugą siūlo ne kiekviena pervežimo bendrovė, todėl turėtumėte dėl tokios galimybės tartis jau atskirai.

Siuntos gali būti gabenamos į Angliją už daug mažesnius įkainius nei pasinaudojant pašto ar kurjerių tarnybų paslaugomis. Minėtos pervežimo nedrovės siūlo pigesnes paslaugas, todėl net jeigu jūsų tikslas yra nesusijęs su prekių įsigijimu, tai didesnį ar mažesnį siuntinį į Angliją pigiau galite nuvežti būtent per šias pervežimo bendroves.