Siuntiniai į Angliją

siuntiniai į anglijąNorite reguliariai siųsti siuntinius į Angliją, tačiau nežinote kokiu pigiausiu būdu tai padaryti? Lietuvoje vis dažniau kuriasi naujos privačios siuntų pervežimo bendrovės ir kiekviena jų gali pasiūlyti atrodo visai geras sąlygas, tačiau svarbiausia yra rinktis tik gerai žinomas bendroves, kurių skundų nėra matyti elektroninėje erdvėje. Internete visi vartotojai palieka atsiliepimus, tad vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis siuntų pervežimo bendrovę būtų – nepriekaištinga reputacija. Grįžtant prie esmės, siuntiniai į Angliją gali būti gabenami tiek privačių pervežimo bendrovių, tiek žinomiausių kurjerių tarnybų, tiek ir naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Visi šie siuntų gabentojai turi skirtingas sąlygas, o svarbiausia – skirtingus įkainius.

Lietuvos pašto paslaugomis pasinaudoti verta tada kai tenka siuntas siųsti Lietuvos ribose. Čia ko gero būtų pigiausia siųsti mažos apimties siuntas į kitus miestus – didesni yra papildomai apmokestinami. Kas liečia gana didelius siuntinius, tai paštu juos siųsti apskritai neapsimoka – juos geriausia siųsti per pašto terminalus arba kurjerių tarnybas. Pakilę pašto mokesčiai ne visiems yra priimtini, tuo labiau, kad jeigu vykdote kažkokią veiklą kur siuntinius tenka siuntinėti kasdien, tai apskritai reikėtų vengti Lietuvos pašto paslaugų. Tas pats galioja ir su siuntų gabenimu į Angliją. Čia apskritai nerekomenduojame siųsti kažką per Lietuvos paštą – siuntos gali lengvai dingti, jog labai ilgai keliauja į minėtą šalį ir ne visada būna saugojamos taip kaip turėtų.

Siuntiniai į Angliją gali būti gabenami ir pasinaudojant kurjerių tarnybomis – čia jie Angliją pasiekia ganėtinai greitai, o kas liečia saugumą – jie dažniausiai gavėjus pasiekia be jokių pažeidimo požymių. Svarbu tai, kad būtent per kurjerius gabenami siuntiniai niekur nepasimeta – jie tvarkingai pasiekia gavėjus. Vienintelis niuansas – kaina. Kurjerių tarnybos ima nemažus mokesčius, todėl menkų siuntinukų siuntimas gali būt brangokas, tad šuo atveju siūlytume ieškoti alternatyvų.

Turėtumėte pasinaudoti privačių bendrovių paslaugomis, kurios siuntas į Angliją veža mikroautobusais. Tokių bendrovių pagrindinis bruožas – reguliarus važiavimas kiekvieną savaitę. Jie veža ne tik siuntinius, bet ir keleivius. Jų paslaugomis naudotis yra geriausia – čia yra visi reikalingi privalumai ir be abejo – mažiausi siuntų gabenimo įkainiai.