SEO paslaugų užsakymas – ką reikia žinoti?

seoKiekvienas turintis interneto svetainę nori padidinti lankomumą su kuo mažesniais kaštais, tačiau tai padaryti nėra lengva. Dažniausias pasirinkimas yra SEO paslaugos, nes jos dažniausiai leidžia pasidžiaugti ilgalaikiais rezultatais, kuomet atlikus optimizaciją, vėliau lankomumas generuojamas kiekvieną dieną neįdedant daugiau jokių pastangų. Žinoma, optimizacijos darbus galima atlikti patiems, bet didžiausias iššūkis vis tiek atsiras tuomet, kai teks atlikti išorinės optimizacijos darbus – tam reikės įvairių resursų. Dabar SEO paslaugas teikiančių specialistų gausa stebina – vieni siūlo labai mažas kainas, o kiti siūlo keletą kartų didesnes. Kainų skirtumas yra tas rodiklis, į kurį atsižvelgti reikia visada.

Jeigu pasirinktas specialistas ar bendrovė siūlo per daug mažas kainas, tai galima įtarti, jog su teikiamomis paslaugomis kažkas gali būti negerai. Trumpai tariant, mažos paslaugų kainos gali signalizuoti, jog paslaugų kokybė bus labai prasta. Bet, ne visuomet mažos kainos gali kelti įtarimų – kartais jos tokios būna dėl darbų apimties. Trumpai tariant, mažos paslaugų kainos siūlomos ir tuo atveju jeigu atliekami ne visi darbai. Pavyzdžiui, maža kaina gali būti už vidinę optimizaciją, tai išorinės galite ir negauti. Jeigu jūs norite visų darbų, tai ko gero kainos nebus labai mažos – teks mokėti atitinkamą sumą priklausomai nuo jūsų svetainės konkurencingumo.

SEO paslaugos yra iš ties naudingos, bet jos naudingos tik tuomet, jeigu jas teikia profesionalūs specialistai. Matote, kreipdamiesi į mėgėją, jūs galite padaryti didžiulę klaidą – jis gali pakenkti jūsų svetainei. Taip nutinka jeigu klientas nusprendžia rinktis tą specialistą, kurio darbo metodika nesidomi visiškai. Trumpai tariant, prieš užsisakant SEO paslaugas, būtinai teiraukitės ar specialistas naudos legalius būdus ar naudos ir tuos, kuriuos draudžia paieškos sistemos. Tai jums padės apsidrausti nuo galimų nuostolių – tokiu atveju galėsite reikalauti pinigų grąžinimo, jeigu pamatysite, kad specialistas naudoja neleistinus metodus svetainės iškėlimui paieškos sistemose.

Dauguma specialistų kainas nustato pagal tai, kiek raktažodžių reikia iškelti. Kuo jų daugiau, tuo didesnę sumą turėsite sumokėti. Žinoma, visada galite derėtis, jeigu ketinate išleisti nemažą biudžetą.