Restoranai laisvalaikiui su bičiulių kompanija

Šaltuoju metų laiku su draugais vis rečiau vykstame į sodybas, todėl  susitikimui dažniausiai pasirenkame restoranus. Vakar mūsų susitikimo vieta tapo restoranas Barcelona, kur iš tiesų smagiai praleidome laiką. Čia susitikome iš karto po darbų, ir nė nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas.  Restoranas penktadieniais dirba iki pat vidurnakčio, tad nė nepajutome, kada atėjo laikas skirstytis. Ispanų virtuvė mane visada žavi, tačiau Lietuvoje dar nebuvau atradusi tokio ispanų virtuvės restorano, kuris iš tiesų patiktų. Restoranas Barcelona mane tikrai sužavėjo: pradedant jaukiu išskirtiniu interjeru, ir baigiant maloniu aptarnavimu. Čia lankydamiesi ragavome lašišos užkandėlę, jūros gėrybių asorti, midijas balto vyno padaže, o desertui pasirinkome karštą vyšnių pyragą su ledais. Gėrimams pasirinkime ispanišką alų „Estrella DAMM Barcelona“.  Čia apsilankyti buvo iš tiesų smagu, ir vakarą praleidome tikrai turiningai. Čia  pasijutome tarsi vėl viešėtume Barselonoje: su draugų kompanija čia lankėmės praeitais metais. Patiko ir tai, kad šį penktadienį čia vyko šokių pasirodymas, tad restorane leisti laiką buvo tikrai smagu.

Prieš savaitę mūsų  penktadieninio susitikimo vieta tapo restoranas Uzbekistanas, kur apsilankymas taip pat buvo labai turiningas. Kadangi gana dažnai savaitgaliais restoranuose nebūna laisvų staliukų, pasirūpinau išankstine rezervacija. Tikrai niekuomet nesinori  gaišti laiką, ieškant, kur galima būtų pasėdėti su draugais, taigi, stengiamės staliukus rezervuoti dar likus porai dienų iki penktadienio.  Ragavome baklažanų suktinukus su sūriu ir riešutais, taip pat mano kolegos rekomenduotus čeburekus su įvairiais įdarais: aš užsisakiau čebureką su naminiu sūriu ir špinatais, draugai ragavo čeburekus su ėriena ir veršiena. Turiu pasakyti, kad tokio skanaus čebureko dar nė karto neteko ragauti, tad  tikrai nenusivylėme.  Gėrėme žalią arbatą, vėliau užsisakėme po alkoholinį kokteilį. Patiko tai, kad restoranas Uzbekistanas siūlo  iš tiesų platų maisto bei gėrimų pasirinkimą, o aptarnavimas buvo iš tiesų malonus. Čia praleidome kelias valandas, kurios tikrai neprailgo: maloni atmosfera ir šiltas aptarnavimas leido čia pasijausti  tarsi namuose, todėl čia, tikėtina, sugrįšime dar ne vieną sykį.

Restoranas UzbekistanasKitą mėnesį švęsime mano mamos jubiliejų, todėl svarstau rinktis būtent šį restoraną – manau, kad ir vyresnio amžiaus žmonėms čia turėtų patikti.  Kadangi restoranas Uzbekistanas čia siūlo švęsti ir įvairias progas, tokia galimybė gali tikrai puikiai pasiteisinti. Nors mano tėvai labai retai eina į restoranus, tačiau jubiliejaus proga planuoja svečius sukviesti į kokį nors restoraną: šventės organizavimas namuose paprastai pareikalauja pernelyg daug laiko bei pastangų, ir planuojamas svečių skaičius paprasčiausiai netilptų tėvų namų svetainėje. Taigi, manau, kad būtent restoranas Uzbekistanas galėtų būti puikiu pasirinkimu švenčiant šešiasdešimtmetį.

Restoranas Barcelona gali būti tikrai puikia vieta laisvalaikiui su draugais. Man patiko iš tiesų jauki atmosfera, ir detalėmis neperkrautas interjeras, ir čia pasijauti tarsi viešėdamas Ispanijoje.  Svarstau, kad galbūt ir kitą savaitgalį apsilankysime būtent čia, nes likome tikai patenkinti apsilankymu šiame restorane. Kadangi gana dažnai išbandome naujas vietas, vėliau atsirenkame, kur norėtume sugrįžti, o kokius restoranus paprasčiausiai vertėtų pamiršti. Jau ne vienerius metus praktiškai kiekvieną savaitgalį lankomės vis kitame restorane, ir, galiu pasakyti, kad buvo visko: pradedant nesusipratimais rezervuojant staliuką, ir baigiant nemaloniu aptarnavimu. Kadangi niekada nesinori, kad nuotaika subjurtų, tokioms vietoms nesuteikiame antro šanso: mieliau renkamės tokius restoranus, kuriuose  lankydamiesi jaučiamės jaukiai.

Pastebėjau, kad įvedus eurą kai kuriuose restoranuose kainos ženkliai pakito, tačiau mane džiugina tai, kad Barcelona restoranas leidžia pasimėgauti  puikiu valgiu ir gėrimais neišleidžiant daug pinigų. Meniu yra pakankamai platus, ispanų virtuvė man labai patinka, tad dėl šių priežasčių planuoju čia apsilankyti dar ne vieną sykį. Šiame restorane siūloma pakankamai nemažai patiekalų, kuriuos vertėtų išbandyti, todėl tikiu, kad šis restoranas taps viena mėgstamiausia susitikimų vieta, kur galėsime iš tiesų maloniai ir jaukiai praleisti laiką.

Visiems, kuriems patinka kitų šalių virtuvės šedevrai, tikrai rekomenduoju apsilankyti šiuose restoranuose, nes jie gali  puikiai pateisinti lūkesčius. Kad ir kokie išrankūs būtumėte, tikiu, kad čia galėsite išsirinkti mėgstamus patiekalus bei gėrimus, o juos užsisakę galėsite nesibaiminti, kad teks laukti gana ilgai. Šiuose restoranuose neteko nusivilti nei maisto kokybe, nei aptarnavimu, todėl galėčiau rašyti stiprų dešimtuką.  Tikiu, kad šie du restoranai patiks daugumai žmonių, kurie yra neabejingi geram maistui ir jaukiems restoranams. Šaltuoju metų laiku visai nebūtina leisti laiką namuose: juk su bičiulių kompanija galima tikrai smagiai praleisti vakarus gero maisto restoranuose.