Rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasetės

Atsiradus kompiuteriams labai greitai atsirado ir poreikis kažką atsispausdinti, o po kiek laiko spausdintuvai tapo beveik neatsiejama kompiuterio dalis įmonėse, mokymo įstaigose, biuruose ir namuose. Kiekvieną dieną pasinaudodami spausdintuvais mes atsispausdiname reikiamus dokumentus, nuotraukas ir failus. Išrastas ir 3D spausdintuvas, kurio pagalba galima atsispausdinti net ir daiktus, tačiau pastarasis prietaisas kol kas yra įperkamas ne kiekvienam. Namuose turimi rašaliniai arba lazeriniai spausdintuvai yra aptinkami dažnai, todėl svarbu pakalbėti apie spausdintuvu kasetes, kurios yra vienos iš pagrindinių spausdintuvo elementų, norint perteikti informaciją iš kompiuterio ant popieriaus lapo.

Galima pirkti naujas spausdintuvų kasetes kaskart joms pasibaigus, tačiau tiems, kurie nori šiek tiek sutaupyti, rekomenduojama jas pildyti. Pildyti kasetes nėra sudėtinga – jums tereikia žinoti įmones, kurios teikia šias paslaugas. Taigi, pakalbėkime apie kasečių pildymo privalumus:

Spausdintuvu kasetesVisų pirma sutaupote nemažai pinigų, nes papildymas kainuoja kur kas mažiau nei naujos spausdintuvo kasetės įsigijimas. Taip pat, nereikės gaišti laiko vykstant į parduotuves, nes dažnai įmonių, pildančių spausdintuvų kasetes, darbuotojai patys atvyksta į reikiamą vietą – jūsų biurą ar namus. Ir galiausiai jūs iš karto galėsite naudotis spausdintuvu, nekils jokių nesklandumų, kadangi viską atliks profesionalai.

Parduotuvėse spausdintuvų galima rasti įvairių. Kasečių pildymas yra atliekamas lazeriniams arba rašaliniams spausdintuvams.  Lazerinių spausdintuvų kasetės tarnauja pakankamai ilgai. Vidutiniškai gali atspausdinti apie 2000 vienetų. Tokie spausdintuvai dažniausiai randami biuruose, įmonėse ar ten, kur spausdinimas yra tiesiog įprasta kasdienybė. Minusas tas, kad tokie spausdintuvai neišgauna tokios geros raiškos, kaip, kad rašaliniai spausdintuvai. Rašaliniai spausdintuvai turi sugeriančią kempinę, kuri laiko skystą rašalą ir būtent dėl to sukuria itin aukštos kokybės raišką. Tačiau šių spausdintuvų kasetės greitai išdžiūva, o tam, kad to būtų išvengta, reikėtų bent kartą per savaitę juo pasinaudoti. Tokiu būdu yra padedama rašalui išlikti skystam, o spausdintuvui puikiai darbuotis tada, kai jums jo reikia. Su rašalinio spausdintuvo kasete galima atspausdinti gerokai mažiau vienetų – apytiksliai 500, todėl prieš įsigydami spausdintuvą, labai gerai pagalvokite, koks modelis jums galėtų pasitarnauti geriausiai.