Rankų darbo apyrankės

apyrankesLietuvoje apyrankes bei kitus papuošalus pardavinėja ne tik specializuoti salonai, bet juos galima įsigyti ir iš pirminių gamintojų ar tiesiog el. parduotuvių. Visos vietos internete iš dalies yra skirtingos ir tuo pačiu panašios. Jos turi nemažai panašumų, bet svarbiausia tai, kad kiekviena vieta gali pasiūlyti skirtingą asortimentą, už skirtingą kainą. Būtina žinoti, kad internete kainos yra mažiausios, tad perkant papuošalus, siūlytume čia apsidairyti pirmiau – galbūt iškart rasite tai kas patinka. Jeigu neapsisprendžiate kur pirmiau reikėtų apsidairyti, siūlytume pasirinkti tradicines el. parduotuves, kuriose yra prekiaujama rankų darbo apyrankėmis bei kitais papuošalais.

Rankų darbo apyrankės bus brangesnės nei tos, kurios parduodamos įprasta tvarka. Skirtumas yra tas, kad rankų darbo papuošalais prekiaujančios el. parduotuvės nuolatos pabrėžia ribotą prekių likutį. Tai reiškia, kad kai kurių apyrankių kiekis gali būti ribotas, o kai kurios apskritai gali būti tik vienetinės. Tokios el. parduotuvės pasižymi tuo, kad jose dažniausiai yra siūloma įsigyti įvairių dizainerių darbus. Tie dizaineriai dažniausiai papuošalus kuria kaskart naujus t.y. skirtingus. Būtent todėl kai kurie darbai gali būti vienetiniai. Vienetiniai darbia reiškia tai, kad jeigu jūs įsigysite tokią apyrankę, vadinasi jūs ją turėsite tik vienintelę – daugiau tokių apyrankių niekur neišvysite. Būtina pabrėžti, kad ne visi el. parduotuvių siūlomi gaminiai yra vienetiniai – čia turite skaityti pateikiamą informaciją. Net ir rankų darbo papuošalai gali būti gaminami keliais ar net daugiau vienetų, tad čia jau žiūrėkite koks yra jų likutis.

Kas liečia standartines apyrankes, būtina pabrėžti, kad jos gali būti kiek prastenės kokybės bei brangesnės. Žinoma, viskas priklauso nuo el. parduotuvės t.y. nuo to, kokį antkainį užsidės. Standartinės apyrankės dažniausiai yra gaminamos konvejerio būdu, todėl per skubėjimą gali būti įvairiausių brokų. Tokie gaminiai gali būti ir brangesni todėl, kad ne visi pardavėjai yra sąžiningi ir atviri savo klientams – kai kurie iš jų tiesiog siunčiasi iš Kinijos pigius niekučius, o juos parduoda meluodami, jog tai rankų darbo gaminiai. Būkite atsargūs – ne visi pardavėjai yra sąžiningi.