Puikaus makiažo patarimai

KosmetikaNuostabiai atrodančio makiažo patarimai yra naudingi kiekvienai moteriai, norinčiai, kad jos naudojama kosmetika būtų kuo veiksmingesnė. Juk visos moterys ir merginos puikiai supranta, kad makiažo priemonės, kurios yra naudojamos netinkamai ir neprofesionaliai, vargu ar gali duoti norimą rezultatą. Todėl, prieš pasitelkiant šias priemones tam, kad jos aplink jus sukurtų magišką aurą, pasinaudokite šiame straipsnyje pateikiamais grožio puoselėjimo patarimais.

  1. Pirmiausia yra rekomenduojama panaudoti toniką. Jį galima pakeisti ir drėkikliu. Naudojant  šias priemones, veido odą būna lengviau padengti maskuojančia pudra. Būtent šiame etape daugelis ir susiduria su problemomis, nes tinkamai neparuošia savo veido odos, ir dėl to pudra neduoda norimo rezultato.
  2. Pirštais tinkamai užtepkite maskuojančią pudrą ant odos. Turėtumėte pradėti nuo T veido zonos ir toliau palengva sukamaisiais pirštų judesiais tolygiai paskirstyti pudrą ant viso veido, nepamiršdamos ir kaklo srities.
  3. Makiažo pagrindą rekomenduojama sutvirtinti naudojant birią mineralinę pudrą. Tai galite lengvai atlikti minkšto šepetėlio pagalba. Be jokios abejonės, kosmetika, kurią naudosite, privalo būti kokybiška ir pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų.
  4. Jei norite paryškinti arba užmaskuoti tam tikras veido sritis, galite naudoti skaistalus, juos paskirstydamos sukamaisiais pirštų judesiais, geriausia – šepetėliu, pradedant nuo viršutinio skruostikaulio ir judant žemyn.
  5. Norint natūralesnės išvaizdos, uždėjus skaistalus, jų perteklių galima švelniai pašalinti šepetėliu.
  6. Rekomenduojama akių šešėlių pagrindui pasirinkti neutralią spalvą. Tamsesnės spalvos turėtų būti naudojamos arčiau išorinės akie dalies. O tuo atveju, jei uždėjote šešėlių daugiau nei reikia, galite naudoti bespalvį arba pusiau permatomą pagrindą.
  7. Kartais moterys prie makiažo spalvų bando derinti drabužių spalvas, tačiau toks sprendimas ne visada būna geras. Kur kas geriau pasirinkti tokias makiažo spalvas, kurios atitinka jūsų bendrą išvaizdą. Pasirinkdamos švelnių atspalvių drabužius, savo veidui galite suteikti daug išskirtinio grožio.
  8. Jei, norite savo akims suteikti daugiau patrauklumo ir žavesio, rekomenduojama arčiau blakstienų linijos jas paryškinti akių pieštuku. Tokiu būdu sukursite tankesnių ir didesnės apimties blakstienų įspūdį.

Jei pasinaudosite šiais patarimais, kosmetika visuomet suteiks jums daug žavesio, todėl galėsite labiau pasitikėti savimi, nejausti jokio diskomforto ir traukti aplinkinių dėmesį.