Pristatymas iš Lenkijos sparčiai populiarėja

Perkame iš viso pasaulio viską, ko tik mums reikia – nuo duonos Lenkijoje, trumų Australijoje iki automobilių Jungtinėse Amerikos Valstijose ar smulkios elektronikos Kinijoje. Tik mūsų tėvams ir seneliams dar atrodo, jog viską, ko reikia, galime rasti vienoje ar kitoje parduotuvėje. Na, rasti gal ir galima, tačiau ar tai bus pigiausias, ar kokybiškiausias, ar patogiausias variantas – toli gražu neaišku. Tad nieko keisto, jog pirkimas internetu ir įvairiausių prekių siuntimasis paštu ar per transporto kompanijos jau yra svari sudedamoji šio pasaulio dalis. Ir jei prieš kelis metus kalbėjome tik apie elektronikos, baldų ar laisvalaikio prekių pristatymą į namus iš savo ar iš kitų šalių, ta pastaruoju metu jau nieko nebestina ir maisto prekių pirkimas tiesiog internetu. O tai, kad mūsų laukia ateityje, turbūt retas begali iš viso net įsivaizduoti.

Prekių pirkimas internetu, o ypač iš užsienio, neišvengiamai susijęs su jų pristatymu. Jei tai smulkūs daiktai, dažniausiai juos galima atsisiųsti paprasčiausiu paštu. Deja, toli gražu ne visos įvairiuose užsienio kampeliuose esančios internetinės parduotuvės siunčia savo prekes į Lietuvą. Net ir pristatymas iš Lenkijos, kur pastaruoju metu lietuviai yra tikrai pamėgę apsipirkti, ne visada yra toks paprastas. Taip, kai kurios parduotuvės mielai siunčia prekes ir į Lietuvą. Statybinių prekių pardavėjai, dirbantys arčiau pasienio esančiuose Suvalkuose ar Augustave mielai jūsų pirktas plytas, apšiltinimo medžiagas ar bet ką kitą, ko reikia jūsų statyboms, pristato į Lietuvą, netgi jūsų kiemą, tiesiog savo transportu. Tačiau taip daro toli gražu ne visi pardavėjai. Kas tuomet?

Pristatymas iš LenkijosO tuomet belieka arba kreiptis į tarpininkus, kuriems pristatymas iš Lenkijos į Lietuvą yra atskiras verslas. Jie nuperka jūsų pageidaujamas prekes, suranda vežėją arba atveža savo transportu, ir štai pageidaujamą prekę jūs jau turite. Tokių paslaugų teikėjų sparčiai daugėja, tad galime tikėtis, kad apsipirkti nuotoliniu būdu Lenkijoje esančiose parduotuvėse bus tik lengviau. Tuo labiau kad ir patys lenkų prekeiviai, pamatę, jog lietuviai vertina jų prekes, ypač kainą, vis dažniau stengiasi patys suorganizuoti atvežimą į Lietuvą. Labai tikėtina, jog netolimoje ateityje ir didžiosios Lenkijos elektroninės parduotuvės pačios pristatinės prekes iš Lenkijos į Lietuvą. Juk pirkėjų čia tikrai netrūksta, o turint omenyje, kad dar mažai kas perka internetu, jų turėtų tik daugėti.