Prezervatyvai ir kelios daromos klaidos

Jei dar nesate pasiruošę tapti tėveliais ir lytinių santykių atsisakymas jums neatrodo gera mintis, tuomet labai svarbu kiekvieno lytinio akto metu naudoti prezervatyvus. Kita vertus, visų pirma prezervatyvai turėtų būti naudojami siekiant apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų, kurios jau seniai visame pasaulyje yra tapusios labai didžiule problema. Be abejo, kiekvienas iš mūsų tai puikiai žinome, tačiau tikrai ne kiekvienas galėtų atsakyti, kad šias apsisaugojimo priemones naudoja tinkamai. Tai reiškia, kad kai kuriems vartotojams trūksta žinių ir patirties, padedančios užtikrinti patį didžiausią prezervatyvų teikiamą saugumą.

Žinoma, visam tam didelės įtakos turi ir žmonių jaučiamas gėdos jausmas. Nors prezervatyvai yra naudojami visame pasaulyje ir kiekvienas puikiai supranta, kodėl tai yra daroma, vis dėlto neretai jaučiamas didelis diskomfortas, kai apie šiuos dalykus bandoma kalbėtis su aplinkiniais. Dėl šios priežasties kur kas dažniau tokių pokalbių vengiama. Tačiau būtent tai gali lemti reikiamų žinių trūkumą. Jei žmonės jaučiasi nepatogiai bendraudami apie lytinius santykius, apsisaugojimo priemones ir kitus panašius dalykus, galiausiai galima susidurti su įvairiais nepatogumais.

Prezervatyvai

Taigi, jei iki šiol nesidomėjote, kaip turėtų būti tinkamai naudojami prezervatyvai, pats metas tai padaryti. Galbūt didžiąją dalį veiksmų atliekate tinkamai, tačiau visuomet verta pasidomėti plačiau tam, kad būtumėte tikri dėl didžiausio galimo saugumo.

Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai nelinkę žiūrėti į prezervatyvų galiojimo datą. Jie taip pat nesaugo ir prezervatyvų įpakavimo, todėl nesunkiai jį pažeidžia. Ką jau kalbėti apie tai, kad labai didelė dalis vyrų prezervatyvus nešioja piniginėje – tai yra viena iš pačių netinkamiausių vietų. Be abejo, prezervatyvą reikėtų užmauti dar prieš pradedant lytinį aktą. Tai labai svarbu, jei norima apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nėštumo. Suprantama, kad tai tikrai nėra vieninteliai veiksniai, kurie lemia prezervatyvų apsaugos lygį. Tačiau visuomet visą svarbiausią informaciją galima rasti šių apsaugos priemonių naudojimo instrukcijose, kurios atkeliauja kartu su prezervatyvais. Ką gi, jei skirsite pakankamai deramo dėmesio visoms minėtoms detalėms, jūsų lytiniai santykiai bus visiškai saugūs.