Prezervatyvai be latekso – sprendimas alergiškiems žmonėms

Ištisus dešimtmečius lateksas buvo naudojamas prezervatyvų gamyboje. Kaip žinia, tokie prezervatyvai yra tamprūs, stiprūs ir labai saugūs – ypač tuomet, kai naudojami siekiant apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir išvengti nepageidaujamo nėštumo. Tačiau nemaža dalis vartotojų susiduria su viena ir ta pačia problema. Tiek kai kurie vyrai, tiek ir moterys yra alergiški lateksui, todėl po kiekvieno lytinio akto jaučia tam tikrus neigiamus padarinius. Laimei, taip pat gaminami ir prezervatyvai be latekso, kurie yra viena iš moderniausių alternatyvų lateksiniams prezervatyvams. Jie gali suteikti dar didesnę apsaugą, nesukeliant jokių pabėrimų, niežulio ar paraudimų. Šiuolaikiniai prezervatyvai be latekso padeda ir vėl mėgautis saugiu bei maloniu seksu.

Prezervatyvai be latekso

Kaip atrodo alergija lateksui?

Vyrai, kurie yra alergiški lateksui, lytinio akto metu panaudoję lateksinius prezervatyvus, dažnai jaučia niežėjimą, deginimą ir kitus nemalonius pojūčius. Taip pat gali atsirasti paraudimų ir pabėrimų. Alerginių reakcijų gali būti labai įvairių. Tačiau negalima pamiršti, kad su tokiais šalutiniais poveikiais gali susidurti ir moterys, todėl visuomet reikėtų elgtis labai atsakingai. Jei matote, kad dabartiniai jūsų naudojami prezervatyvai, kurie yra pagaminti iš latekso, jums arba jūsų partnerei netinka – būtinai pasidairykite prezervatyvų be latekso.

Ką daryti, jei pasirodė šalutinis poveikis?

Visų pirma, kiekviena pora turėtų žinoti, kad po kiekvieno lytinio akto (nepaisant to, kokios kontraceptinės priemonės buvo naudotos) būtina pasinaudoti dušu. O tuomet, kai kalbame apie lateksinių prezervatyvų naudojimą, tai tiesiog neišvengiama. Svarbu, kad labai atsargiai, švariai ir kruopščiai nuplautumėte savo lytinius organus – tai gali padėti sumažinti latekso sukeltus paraudimus ir kitus nemalonius pojūčius. Jei vis dėlto tai nepadeda ir neigiamas šalutinis latekso poveikis yra matomos labai ilgą laiką, galite apsilankyti pas medicinos specialistus.

Alternatyva lateksui

Kaip jau buvo minėta, jei jūsų kūnas nėra atsparus lateksui, tuomet prezervatyvai be latekso yra geriausias jūsų pasirinkimas. Nemanykite, kad tik lateksiniai prezervatyvai gali suteikti didžiulį apsaugos lygį. Prezervatyvai be latekso taip pat niekuo nenusileidžia pastariesiems.

Taigi, kiekvienas lytinis aktas turėtų būti labai malonus ir saugus. Kadangi šiuolaikinė prezervatyvų rinka yra labai didelė – ji savo vartotojams gali pasiūlyti didžiulį skirtingų prezervatyvų pasirinkimą. Šiandien nebereikia rinktis vos iš kelių rūšių šių apsisaugojimo priemonių. Tiek lateksiniai, tiek ir be latekso gaminami prezervatyvai yra labai įvairių dydžių, formų, kvapų ir skonių. Tai reiškia, kad kiekvienas vyras gali rasti būtent tokią prezervatyvų rūšį, kuri ne tik nekeltų alergijos jam ir jo partnerei, tačiau taip pat suteiktų kur kas aštresnių pojūčių lytinių santykių metu ir padėtų pajusti dar didesnį malonumą. Todėl niekuomet neribokite savo pasirinkimo laisvės ir bent kartą pasinaudokite specializuotomis internetinėmis prezervatyvų parduotuvėmis.