PokerTracker programinė įranga

pokertrackerŽaidžiant pokerį nuotoliniu būdu t.y. internete, visada reikia susikaupti ir analizuoti bet kokią gaunamą informaciją. Tai padaryti yra gana sudėtinga paties žaidimo metu, nes tenka priimti įvairius sprendimus per ribotą laiką. Tokiais atvejais, internete žaidžiantiems mėgėjams bei profesionalams padeda tokios programos kaip  „PokerTracker“. Tai yra programinė įranga leidžianti gauti visą informaciją patogiu būdu. Šios programos dėka nusimeta visa našta dėl skaičiavimų bei duomenų analizavimo. Matote, šios programos pagrindinis privalumas yra tas, kad ji pati priima visą informaciją iš pokerio kambario, o tada ją žaidėjui pateikia viską apdorojus ir išvedus reikalingą statistiką.

Žaidžiant internetinį pokerį, visada reikia susikaupti, bet susikaupti sunku bus tada, jeigu patiems viską teks skaičiuoti. Čia kalbame apie tikimybes, kurios parodo laimėjimų galimybes. Jeigu jums reikia skaičiuoti kokia tikimybė, kad iškris reikalinga korta, tai minėta programa viską paskaičiuos ir išves jums į ekraną – jums nebereikės nieko skaičiuoti, liks tik apsispręsti ar verta rizikuoti ar ne. Tokių programų paskirtis yra suteikti klientui galimybę mažiau apkrauti savo protą, nes vis dėlto – galvoti ir taip reikės gana nemažai. Naudojant tokią programinę įrangą, nereikia nieko baimintis – ji nėra nelegali ir turite žinoti, kad net ir profesionalai bei žymiausi pasaulio pokerio žaidėjai tokias programas naudoja nuolatos.

Minėta programinė įranga taip pat padeda vėliau analizuoti ir savo žaidimo esmines klaidas. Ši programa surenka informaciją bei parodo kokiais momentais priimate neteisingus sprendimus – matysite kokiose pozicijose jums sekasi žaisti geriausiai ir t.t. Po žaidimo, visada reikia analizuoti savo padarytus veiksmus, o juks išvedinėti statistiką rankiniu būdu bus gana sudėtinga. Susisteminti duomenys jums padės lengviau apžvelgti padarytas klaidas bei priimtus teisingus sprendimus.

Svarbiausia tai, kad didžioji dalis tokių programų yra nemokamos, o norint pasinaudoti kažkokiomis papildomomis funkcijomis, reikia jau mokėti pinigus. Jeigu jums reikia tik pagrindinės informacijos, jūs ją galite gauti nemokamai, bet jeigu viską norėtumėte daryti kaip priklauso, siūlytume nepagailėti tų kelių eurų ir užsisakyti mokamas šios programos versijas.