Pokerio žaidimą pradėkite nuo teorijos

Ar žinote, kad Amerikoje kur kas daugiau nei 60 milijonų gyventojų aktyviai žaidžia pokerį? Tai yra iš tiesų labai didelis skaičius, kuris nuolatos auga. Žinoma, didžioji jų dalis pasirenka internetinius pokerio kambarius. Kita vertus, nereikėtų pamiršti, kad labai didelė dalis žaidėjų yra tik mėgėjai, nepaisant to, kiek laiko jie bežaistų šį žaidimą. Tai reiškia, kad jei ir jūs norite įsilieti į pokerio pasaulį, iš anksto turėtumėte nuspręsti, kuo norite būti – mėgėju ar tikru šios srities profesionalu? Tai svarbu dėl vienos labai paprastos priežasties. Jei norite žaisti pelningai, tuomet neabejotinai į pokerio žaidimą turėtumėte žvelgti kitomis akimis nei tai daro eiliniai pokerio žaidėjai.

Pokerio taisyklesBe abejo, kad pradėti reikėtų nuo teorijos. Didelė klaida pokerio žaidimo imti mokytis rizikuojant savo pinigais – tai gali nulemti didelius finansinius praradimus. Tačiau jei kelią link profesionalaus pokerio žaidimo tiesite remdamiesi ilgu, sunkiu ir kruopščiu darbu, pasieksite kur kas daugiau nei galite įsivaizduoti. Išsiaiškinkite skirtingų rūšių pokerio taisykles, įsiminkite kombinacijas, išmokite apskaičiuoti savo galimybes laimėti, mokykitės laiku blefuoti ir analizuoti skirtingas situacijas.

Kai imsite gilintis į pokerio žaidimo subtilybes, labai greitai suprasite, kad dar daug nežinote. Tai svarbu, jei norite, kad jūsų būsimas žaidimas būtų paremtas matematika, loginiais sprendimais ir išmintingais ėjimais. Galite būti tikri, kad profesionalūs pokerio žaidėjai taip pat labai daug dėmesio skiria savo žaidimo analizavimui, literatūros skaitymui, naujų strategijų kūrimui ir senų tobulinimui. Trumpiau tariant, tai yra nuolatinis ir nesibaigiantis procesas. Nemanykite, kad išmokę bazinius pokerio žaidimo elementus, galėsite daugiau jokio dėmesio neskirti teorinei medžiagai ir visą savo laiką skirti tik praktikai. Savo pasiektų rezultatų vertinimas ir analizavimas yra neatsiejama profesionalaus pokerio žaidėjo kasdienybės dalis. Tas, kas neseka savo statistikos ir neanalizuoja pasiektų rezultatų negali savęs vadinti tikru ir daug gebančiu žaidėju.

Todėl pradėkite nuo informacijos kaupimo ir jos įsisavinimo, o tuomet pereikite prie praktinių įgūdžių tobulinimo, niekada nepamiršdami kontroliuoti savo biudžeto ir valdyti emocijų.