Pokerio taisyklės

pokerio taisyklesKiekvienam pokerio žaidėjui būtina kruopščiai analizuoti visus esamus mokomuosius straipsnius, nes pokerio taisyklės nėra vienintelis darbas, kurį reikia atlikti prieš žaidžiant šį žaidimą. Turime galvoje, kad čia reikėtų susirūpinti ne tik esminėmis žaidimo taisyklėmis, bet būtina kurti ir savas taisykles, kuriomis paskui būtų galima vadovautis siekiant išvengti nemalonių ir keblių situacijų. Kiekvienas pokerio žaidėjas gali patvirtinti, kad savų taisyklių kūrimas padeda bent jau sumažinti klaidų skaičių bei išvengti didelių nuostolių. Žinoma, tos taisyklės taip pat turi būti kuriamos atsižvelgiant į visokiausius patarimus bei sukauptą patirtį žaidimo metu.

Kiekvienam žaidėjui yra rekomenduojama nustatyti dienos tikslus. Tie tikslai turėtų būti išdalinti mėnesio laikotarpyje t.y. turite nusistatyti kiek laiko per mėnesį ketinate žaisti. Toks laiko nusistatymas padeda lengviau reguliuoti akimirkas kuomet tenka trauktis pasiekus tam tikrą ribą. Pavyzdžiui, jeigu jūs dienos tikslui nusistatėte laimėti 30 eurų pelno, tai pasiekus šią sumą, jūs jau turėtumėte daugiau nebežaisti tą dieną. Tada galite ilsėtis arba imtis savo veiksmų analizės. Po dienos žaidimo, jūs galite analizuoti savo klaidas, jas registruoti ir vėliau bandyti jų išvengti. Tai palengvins tolimesnius jūsų žingsnius. Būtent tai būtų pirmoji jūsų taisyklė – turėti dienos ir mėnesio ribą.

Taip pat labai svarbu skirti dėmesį ir pamokoms bei savišvietai. Joks pokerio žaidėjas negali žaisti šį žaidimą neskiriant laiko pamokoms. Jūs turite skirti kažkokį laikotarpį kuomet analizuojate savo žaidimą. Tai reiškia, kad jokiu būdu negalima apleisti savo strategijos kūrimo. Jeigu jūs jau turite sukaupę patirtį ir visą strategiją nugvildenote taip, kad niekada nebepatiriate nuostolių – jūs jau galite laikyti save profesionalu. Bet, jeigu esate mėgėjas, kuris dar tik pradeda savo kelią, jums reikia skirti laiko mokymuisi – skaitykite internetinius straipsnius, dalyvaukite virtualiuose mokymuose, analizuokite internete platinamus vaizdo įrašus iš įvairiausių turnyrų. Tai jums padės pasisemti žinių – jūs žinosite į kokias padėtis buvo patekę kiti žaidėjai, todėl žinosite kaip iš tokių padėčių suktis patiems, jeigu ir jums panaši situaciją nutiktų žaidžiant prieš kitus. Visada mokykitės – nuo to blogiau nebus.