Pokerio taisyklės pradedantiems

pokerio taisyklesKiekvienam naujokui pokerio taisykles išmokti yra lengva, tačiau ne visiems pavyksta išmokti žaisti be jokių nesklandumų. Tam daug įtakos turi pasiruošimas – tiek strateginis, tiek ir psichologinis. Negalvokite, kad pokerį žaisti galėsite be jokių niuansų t.y. be pralaimėjimų – pradžioje turbūt jų bus daugiau negu laimėtų padalinimų. Verta pabrėžti, kad visada naujokai pradžioje per daug nusiteikia entuziastingai, o tai jiems pakiša koją siekiant įgauti žinių. Pokeryje niekada negalima nusiteikti per daug optimistiškai – į visus padalinimus, iškrentančias kortas reikia žiūrėti skeptiškai, nes tik nuo to lengviau pasidaro skaičiuojant tikimybes bei priimant sprendimus.

Internetiniame pokeryje pralošti daug pinigų galima nesunkiai – jeigu žmogus nėra pasiruošęs psichologiškai, galimas atvejis, kad jam atsiras priklausomybė nuo šio žaidimo. Jam visada norėsis galvoti, kad jis gali atsilošti visus pinigus – taip nutinka tiems, kurie nesugeba tvardytis, todėl drąsiai galėtumėte teigti, jog tokiems žmonės apskirtai nereikėtų žaisti azartinių žaidimų. Prieš tai siūlytume pasiskaitinėti internete kitų žaidėjų istorijas – vieni prarado daug t.y. visą turtą, įklimpo į skolas, o galiausiai paskui save į liūną nusitempė ir šeimas. Tam, kad žinotumėte kas jūsų laukia be psichologinio pasiruošimo, siūlytume įdėmiai perskaityti visus straipsnius apie nusivylusius pokerio žaidėjus. Jeigu norite išvengti rizikos, turite iškart gilintis į viską – kuo daugiau žinių turėsite prieš pradedant žaisti pokerį, tuo mažesni nuostoliai jūsų laukia. Jeigu vis dėto bijote šio žaidimo, siūlytume pokerio kambariuose pasinaudoti tokia funkcija, kaip blokavimas nuo pokerio. Jūs paprasčiausiai galite vienu mygtuko paspaudimu paprašyti pokerio kambario, kad jums būtų uždrausta žaisti šį žaidimą kažkurį laiką. Dažniausiai siūlomas terminas – pusė metų. Nusistačius šią funkciją, kelio atgal nebus – jums nebus leista nei įnešti pinigų, tuo labiau žaisti iš jų.

Pokeryje visada svarbios yra ne tik taisyklės, bet ir visokeriopas pasiruošimas – nežaiskite šio žaidimo jeigu neketinate daug dėmesio skirti žinių kaupimui. Be tinkamos strategijos jums nepavyks laimėti, o ją sukurti galite tik sužaidę nemažai padalinimų, bei išanalizavę savo klaidas. Taip pat turėsite ugdyti ir greitą mąstymą bei atmintį, jog atsimintumėte visas savo taisykles.