Pokerio taisyklės ir kombinacijos

pokerio taisykles ir kombinacijosPokerio taisyklės ir kombinacijos nėra sudėtingos – jas jūs galite rasti internete, o patį pokerio žaidimą išmoksite žaist vos per kelias dešimtis minučių. Tačiau, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad šis žaidimas niekuo nesiskiria nuo kitų azartinių žaidimų savo pasekmėmis – jis sukelia priklausomybę, o  taip pat dažnai atneša ir didelių piniginių nuostolių. Juk žinote, kad pokeryje prasilošia daug žmonių? Jeigu ir jūs ketinate žaisti, tai neskyrus pakankamai laiko domėjimuisi, ko gero ir jūs tų nuostolių patirsite nemažai. Visada svarbu tinkamai pasiruošti tokiems žaidimams – čia svarbi strategija bei psichologinis pasiruošimas.

Pokerio taisyklės yra paprastos ir nesudėtingos – kiekvienas žaidėjas gauna po dvi kortas. Jums reikia tik žinoti kokios kombinacijos yra geriausios. Esmė tame, kad laimi tas žaidėjas, kurio surinkta penkių kortų kombinacija bus geriausia. Ta kombinacija surinkti reikia per ėjimus. Pirmiausia, visi gauna po dvi užverstas kortas ir niekam jų nerodo. Prasideda pirmasis statymų etapas, kurio metu yra du privalomieji statymai – mažasis bei didysis. Pirmasis žaidėjas iš kortų dalintojo kairės yra mažasis statymas, po mažojo statymo eina didysis. Po didžiojo statymo esantis žaidėjas, turi atsakyti tokia pačia suma kaip didžiojo statymo arba kelti tą sumą arba išmesti kortas. Taip apeinamas visas ratas iki tol, kol mažajam statymui reikia atsakyti į didįjį statymą jeigu jis nebuvo pakeltas. Tai reiškia, kad mažasis privalomasis statymas yra per pus mažesnis nei didysis, todėl mažasis statymas gali atsakyti, kelti suma arba nusimesti kortas. Galutinis pirmo rato sprendimas eina didžiajam statymui – jis gali kelti sumą, atsakyti į prieš tai buvusį kėlimą arba pasinaudoti galimybe tikrinti kortas. Tikrinimo atveju, kortų dalintojas ant stalo padeda tris atvertas kortas – jau sudarinėjama penkių kortų kombinacija.

Po pirmųjų 3 kortų toliau seka statymu etapas – ėjimas yra to, kuris eina iš kairės nuo dalintojo t.y. mažasis statymas atlieka veiksmus – stato, tikrina kortas arba nusimeta. Kai ratas apeina ir dalintojas padeda dar vieną atverstą kortą – vėl statymų ratas eina ta pačia tvarka. Galiausiai – padedama paskutinė penkta atversta korta ant stalo – iš turimų 2 kortų rankose ir esančių 5 kortų ant stalo, turite sudaryti kuo geresnę kombinaciją.