kruties implantai

Pokalbis apie krūtų didinimą su chirurgu

Tam tikrame sluoksnyje krūtu didinimas vis dar yra populiari paslauga, sako plastikos chirurgas iš vienos populiarios privačios klinikos. Prašome jo papasakoti daugiau apie šią paslaugą, patvirtinti faktus ir išsklaidyti mitus.

Kaip viskas vyksta – pas jus ateina pacientė, norinti pasididinti krūtis, ir kas būna tada?

Visų pirma, kaip ir su bet kuria kita reikme, ne tik tada, kai yra norimas krutu didinimas (kaina priklauso  nuo operacijos sudėtingumo), mes daug kalbamės. Gali susidaryti nuomonė, kad plastinė chirurgija siekia susikrauti turtus iš nekaltų ir nieko nesuprantančių pacientų. Taip nėra. Visų pirma, plastinė chirurgija visada skiria tam tikrus operacijos poreikio lygius. Svarbiausios operacijos, kaip pirminė pagalba, tai yra tokios, kur atstatoma žmogui kažkokia „normali“ išvaizda. Tokios procedūros gali būti labai svarbios, būtinos ir reikalingos tada, kai žmogus po kažkokios traumos yra praradęs dalį savo išvaizdos. Tarkime, po avarijos labai sužalotas jo veidas Lygiai taip ir krutu didinimas (akcija kartais taikoma) gali netyčia patekti į tą pirminę kategoriją. Tarkime, moteriai po operacijos dėl naviko reikalingas krūties implantas, kad būtų atstatyta kažkokia normali išvaizda. Tiesa, tokia operacija ne visada yra galima, nes kartais tą apsirgusią vietą reikia tiesiog palikti, nekišti ten jokių svetimkūnių, kad liga neatsinaujintų. Tačiau apskritai dažniausiai krutu didinimas yra ta paslauga, kurią jau mes laikome antrinio būtinumo ir lygio, nes tiesiog kosmetinis kūno formų, išvaizdos koregavimas. Tad pirma, kai tik ateina nauja būsima pacientė, mes aiškinamės, kiek jai šitas dalykas yra būtinas, kiek tiesiog pageidavimas. Kartais būna moterys neapsisprendusios. Tada mes jas išsamiai supažindiname, kas tai yra krutu didinimas. Kokie yra galimi šalutiniai efektai, kokių būna implantų, per kiek laiko sugyja, kaip viskas vyksta, kokių galima tikėtis rezultatų ir pan. Žinoma, visiems būna svarbu ir krutu didinimas kaina. Juk tai nėra labai pigi paslauga, nors pastaruoju metu gerokai atpigusi. Ne dėl to, kad yra krutu didinimas akcija, o todėl, kad tiesiog keičiantis laikams tai, kas atrodo labai modernu, tampa lengviau pasiekiama visiems, ir dėl to ir kainos sumažėja. Taigi, pirmiausiai mes kalbamės, suteikiame visą informaciją, nedarome niekam spaudimo – tegul žmogus būna susipažinęs, ir tegul pats nusprendžia, ko jis nori.

Ar visada operacijos sėkmingos?

Pačios operacijos, pats krutu didinimas pas mus yra visada sėkmingas, dar nėra buvę nė vieno blogo atvejo. Tačiau, žinoma, vėliau gali pasireikšti šalutinis poveikis, nepaisant to, kad krutu didinimas implantais yra atliktas profesionalus. Tiesiog kartais negali pasakyti, kaip dėl to sureaguos kūnas. Nors implantų gaminimo technologija ir yra labai ištobulinta, tačiau vis tiek reikia pripažinti faktą, kad į kūną mes įdedame svetimkūnį. Taigi, kūnas to gali tiesiog nenorėti priimti, tada ir gali būti kokių nors šalutinių nemalonių poveikių. Bet tokie atvejai yra gana reti.

Koks apskritai yra poreikis, kas dažniausiai nori tokių operacijų?

Ateina įvairios moterys, ir visos turi skirtingus motyvus. Kažkas užsinori to, nes girdėjo krutu didinimas atsiliepimai geri, pamatė, kaip draugė pasidarius atrodo, irgi užsinorėjo. Būna visokių moterų, tikrai nėra, kad tik tokios, kurioms yra svarbu turėti gerą viešą įvaizdį. Ypač, kai būna krutu didinimas akcijos viešai paskelbtos, tada pamatome, kad labai daug žmonių susidomi, ir kažkas ir pasinaudoja ta paslauga, įgyvendina seną svajonę.