Pigūs skrydžiai į Tenerifę: ką verta pamatyti šioje saloje

Jau ne vienerius metus Tenerifė keliautojų tarpe yra labai patraukli kelionių kryptis. Tai labai puikiai atspindi ir šiomis dienomis siūlomi pigūs skrydžiai į Tenerifę. Todėl jei ir jūs šiuo metu planuojate savo būsimas atostogas praleisti Tenerifėje, turbūt svarstote, ką jums vertėtų šioje saloje pamatyti.

Skrydziai i Tenerife

  • Teidės ugnikalnis. Akivaizdu, kad kiekvienas ugnikalnis yra tikrų tikriausias natūralios gamtos stebuklas, todėl nuvykus į Tenerifę taip pat neturėtumėte praleisti progos pamatyti Teidės ugnikalnį. Be abejo, į jį galite užkilti, o kelias, kuriuo važiuosite, yra apsuptas labai gražių kraštovaizdžių, todėl galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais. Jei norite pakilti į ugnikalnį, tuomet vietas turėtumėte rezervuoti internetu.
  • Anaga parkas. Dar viena nuostabaus grožio vieta. Tai yra Tenerifės nacionalinis parkas. Žmonės, kurie apsilanko Anaga parke, į jį nori sugrįžti dar ne vieną kartą ir neabejotinai šią pramogą rekomenduoja kiekvienam Tenerifę aplankančiam turistui. Be to, rekomenduojama aplankyti ir Taganana miestelį.
  • La Orotava. Tai yra senoji Tenerifės sostinė. Apsilankę La Orotava akimirksniu pasijusite lyg būtumėte persikėlę į senovę. Labai jaukios ir žavingos senamiesčio gatvelės, drožinėti balkonėliai, kurių kiekvienas atrodo, kaip meno kūrinys ir smagus pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelių labirintais – visa tai neabejotinai verta jūsų laiko ir dėmesio.
  • Candelaria miestelis. Tai nedidelio ploto miestelis, kuriame pamatysite labai gražią katedrą ir daugybę senovinių skulptūrų.
  • Beždžionių parkas. Jei lankotės Tenerifėje ir ypač, jei atostogauti leidžiatės su visa savo šeima, turėtumėte aplankyti ir beždžionių parką. Jame gyvena begalė skirtingų rūšių beždžionių, kurias galima šerti vietoje įsigytu specialiu maistu. Šiame parke labai jauku ir malonu leisti savo laiką, todėl galite būti tikri, kad ši pramoga taip pat labai patiks ir jūsų vaikams.
  • Delfinų stebėjimas vandenyne. Galite pasirinkti katerį arba didesnį laivą, kuriuo išplauksite į vandenyną ir stebėsite delfinus. Tai nuostabi ir daug smagių įspūdžių suteikianti pramoga visai šeimai.

Akivaizdu, kad Tenerifėje yra daugybė įvairių lankytinų vietų, todėl aplankę šią salą tikrai joje turėsite, ką pamatyti.