Permanentinis makiažas ir biorevitalizacija grožio puoselėjimui

Permanentinis makiazasGraži moteris visuomet atrodo laiminga ir pasitikinti savimi. Pastaruoju metu rūpintis savimi tampa ne taip jau ir paprasta, juk spartėjantis gyvenimo tempas verčia mus nuolat skubėti. Karjera, mokslai, namai, šeima, artimieji. Visiems reikia skirti dėmesio ir laiko. O kaipgi grožis? Dabar moterims siūlomas permanentinis makiažas, biorevitalizacija, mezoterapija ir daugelis kitų grožio puoselėjimo procedūrų.

Vis ilgėjantis grožio procedūrų sąrašas verčia suglumti. Išsirinkti iš daugybės tikrai sudėtinga. Tam, kad nesuklysti reikia gerai pagalvoti, ko mums labiausiai norisi. Jeigu kiekvienas rytas sukelia stresą ar spėsite susiruošti į darbą, tai galbūt vertėtų pagalvoti apie permanentinį makiažą? Visuomet graži moteris sukelia teigiamas emocijas. Tai saugi procedūra, kurią atlieka profesionali linergistė.

Kaip atliekamas ilgalaikis makiažas? Pirmiausia jūs aptarsite savo lūkesčius su specialiste. Bus parodytas eskizas, kaip atrodys galutinis variantas ir aptarti galimi trūkumai. Taip pat sužinosite, kaip tinkamai prižiūrėti odą po permanentinio makiažo atlikimo tam, kad jis kuo ilgiau išliktų. Po nuskausminimo pradedama procedūra. Jos metu specialiu įrenginiu, kuris turi adatėles yra įvedamas pigmentas į poodį. Su konsultacija procedūra gali trukti apie 2 valandas vienai sričiai. Po pirmojo vizito užgijus žaizdelėms reikės apsilankyti pakartotinai procedūrai. Įprastai permanentinis makiažas išsilaiko iki 3 metų, tačiau galima pamatyti ir puikiai atrodančių darbų net ir po 5–7 metų.

Dažnai skundžiamasi laiko stoka prižiūrint odą, kuri su laiku suglemba. Siūloma puiki alternatyva –biorevitalizacija. Šios procedūros metu jūsų oda bus papildyta hialurono rūgštimi, kuri atsakinga už drėgmės išlaikymą. Būtent drėgmė yra atsakinga už jaunatvišką odos būklę. Po hialurono rūgšties sušvirkštimo bus pastebimas teigiamas efektas, kuris po truputį didės. Tokių procedūrų gali prireikti dviejų ar keturių. Oda pati atsinaujins ir rezultatai bus ilgalaikiai.

Net ir kartais apsilankant grožio salonuose ir atliekant pasirinktas procedūras nesulauksite gerų rezultatų, jeigu kasdien neskirsite laiko sau. Kiekvieną rytą ir vakarą oda reikalauja priežiūros. Tinkamai parinktos priemonės kartais gali tiek daug, todėl verta įsigyti kokybiškas. Atliekant tam tikras grožio procedūras reikia atminti, kad tai derėtų atlikti reguliariai, tuomet ir rezultatai bus geri.

Nors kartais mums atrodo, kad grožiui galima skirti ir mažiau laiko, tačiau būtent savo grožio puoselėjimas mums suteikia tiek daug teigiamų emocijų. Graži moteris šypsosis, o aplinkiniai ja žavėsis, tad visuomet verta rūpintis savimi ir atrasti laiko poilsiui.