Oneplus 3t kaina – ne visada vienoda

Ieškodami naujo išmanaus telefono turbūt praverčiate ne vieną internetinę svetainę su įvairiausiais pasiūlymai ir patarimais, kaip išsirinkti išmanųjį telefoną. Vienas populiariausių išmaniųjų telefonų šiandien yra Oneplus 3t. Tačiau vertėtų žinoti, kad šio telefono Oneplus 3t kaina gali svyruoti priklausomai, nuo jo parametrų. Pasidomėkime tuo.

Kaip parametrai lemia telefono kainą?

Bet kurio telefono ar kompiuterio kaina priklauso nuo jo parametrų, net jei tai yra tas pats modelis. Į tą patį korpusą galima įdėti skirtingas telefono dalis, kurios nulems telefono galingumo ir veikimo greitį. Būtent šie dalykai ir lemia to paties modelio telefono kainų skirtumus.

Kaip pavyzdį, galime paimti tą patį Oneplus 3t telefoną. Štai vienoje iš internetinių parduotuvių Oneplus 3t kaina svyruoja nuo 539 eurų iki 579 eurų. Kuo skiriasi šie du telefonai?

Visų pirma, jei žiūrėsite į išorę, skirtumų tarp pigiausio ir brangiausio telefonų nerasite. Žinoma, jei žiūrite tą patį telefono modelį. Kainų skirtumą sudaro detalės, esančios telefono viduje.

Oneplus 3t kainaDažniausiai telefonai skiriasi savo atminties talpa. Štai vienas turi 64 GB talpos atmintį, o kitas 0 dvigubą didesnę. Daugiau atminties reiškia tai, kad telefone galėsite laikyti daugiau informacijos – nuotraukų, kitų failų. Tai didelis patogus jei mėgstate fotografuoti ir tą darote aukščiausia kokybe. Todėl kartais verta sumokėti keliasdešimt eurų daugiau tam, kad galėtumėte naudotis šiuo privalumu.

Ar jūs tikrai tenkis  Oneplus 3t kaina ir pats telefonas?

Kuo pasižymi šis telefonas, kokios jo savybės lemia jo populiarumą? Juk Oneplus 3t kaina nėra jau tokia maža, kad jį visi griebtų vien dėl šio parametro.

Visų pirma, šis telefonas gali pasigirti itin dideliu krovimu greičiu. Oneplus 3t telefoną, turintį talpų 3400 mAh talpos akumuliatorių, galima pakrauti vos per 60 minučių! Juk tai išties trumpas laikas, lyginant su kitais tos pačios klasės išmaniaisiais telefonais.

Oneplus 3t telefonas gali pasigirti ir galingu procesoriumi, veikiančiu net 2,53 GHz dažniu! Pridėkime dar 6 gigabaitus RAM atminties ir kišenėje turėsite tikrą žvėrį, kuris padės ne tik atlikti paprastus veiksmus, bet ir žaisti daug resursų reikalaujančius žaidimus.

Išmanusis telefonas Oneplus 3t gal ir nėra labai pigus, tačiau vertas kiekvieno sumokėto euro, jei norite džiaugtis galingu ir patogiu išmaniuoju telefonu kiekvieną dieną.