Odontologijos kliniką rinktis reikia pagal kelis aspektus

Niekaip negalite apsispręsti kuriai odontologijos klinikai patikėti savo šypseną? Visų pirma, ekspertai pataria įvertinti klinikų specialistus, o paskui skaityti individualius atsiliepimus apie pačius specialistus. Situacija yra tokia, kad klinika gali turėti gerą vardą, tačiau pavieniai specialistai gali turėti gana prastą reputaciją. Juks patys suprantate, kad klinikose gydytojai keičiasi – vieni pereina dirbti kitur, kiti – dar kitur. Dėl to ne visada būsite tikri, kad tam tikroje klinikoje visos paslaugos bus teikiamos kokybiškai.

simono grybausko klinikaOdontologijos paslaugos dažniausiai mokamos būna tiems, kurie nenori gaišti laiko. Paprastai kalbant, mokant sveikatos draudimą, viešose poliklinikose teikiamos būtinosios dantų gydymo paslaugos. Ten gydymas yra nemokamas, reikia tik susimokėti už medžiagas, kurios irgi yra kažkiek kompensuojamos. Kaip bebūtų, viešose poliklinikose teikiamos ne visos gydymo paslaugos. Pavyzdžiui, dantų  balinimas, estetinis plombavimas ir t.t. Tokios paslaugos nėra priskiriamos prie būtinojo gydymo, todėl natūralu, kad viešose poliklinikose tokios paslaugos nėra teikiamos. Tad, jau žinote į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis kliniką t.y. atsižvelkite į reikalingų paslaugų pobūdį.

Taip pat svarbu paminėti, kad ne tik atsiliepimai ar paslaugų pobūdis turėtų rūpėti ieškant klinikos. Jums reikia pasidomėti ir atsiskaitymo galimybėmis. Pavyzdžiui, jeigu jums aktualios dantų implantavimo paslaugos, natūralu, kad jos kainuoja nemažai ir ne visi turi tam pinigų. Tačiau, jeigu plačiau pasidomėtumėte, sužinotumėte, kad kai kurio klinikos leidžia atsiskaityti dalimis. Tai reiškia, kad už dantų implantavimo paslaugas gali atsiskaityti išsimokėtinai. Aišku, toks atsiskaitymas priimtinas tikrai ne visose klinikose.

Kalbant apie standartines paslaugas, kaip jau minėte pradžioje, naudinga būtų paieškoti atsiliepimų ir apie kliniką, ir apie pasirinktą specialistą. Pavyzdžiui, Simono Grybausko klinika turi ypač gerus atsiliepimus. Tačiau, apie kitas klinikas sklando ir kiek kitokių kalbų. Galite rasti ir tokių, kurios turi daugiau neigiamų, o ne teigiamų atsiliepimų.

Renkantis odontologijos kliniką, paskutinėje vietoje turėtumėte žiūrėti į paslaugų kainą. Jeigu radote kelias patikimas klinikas, tada liks palyginti procedūrų įkainius ir rinktis tą, kuri atrodys priimtiniausia pagal turimą pinigų sumą.