Nitrilinės pirštinės turi būti perkamos pagal tam tikrus reikalavimus

nitrilines pirstinesŠiuo metu visoje Europoje keliami aukšti saugumo reikalavimai, kurie yra susiję su užtikrinimu, jog darbuotojai bus aprūpinti visomis būtinomis apsaugos priemonėmis. Lietuvoje irgi keliami tokie patys reikalavimai. Netgi naudojamos pirštinės turi atitikti visus keliamus reikalavimus. Ne paslaptis, kad vienas populiariausių pasirinkimų – nitrilinės pirštinės. Jos naudojamos įvairiose srityse – maisto pramonėje, medicinos sektoriuje, dirbant su cheminėmis medžiagomis ir t.t. Tačiau, verta žinoti, kad rinkoje vis dėlto yra ir labai nekokybiškų gaminių, kurie vargu ar apsaugos jus ir jūsų darbuotojus.

Perkant nitrilines pirštines, reikėtų pastebėti, kad joms keliamas reikalavimas dėl sertifikavimo. Trumpai tariant, tokios pirštinės turi būti ženklinamos CE sertifikatu. Kitu atveju, jos reikš, kad negali būti naudojamos tam tikrose veiklose, pavyzdžiui – dirbant su maistu ar cheminėmis medžiagomis. Tuo labiau, ženklinimas parodo kiek saugios yra šios pirštinės naudojimui. Juk nenorėtumėte švaistyti pinigų tokioms apsaugos priemonėms, kurios yra niekam tikusios?

Nitrilinės pirštinės yra vienkartinės, todėl jas dažniausiai tenka pirkti didesniais kiekiais, jeigu kalbėtume apie veiklas. Jas šiuo metu siūlo įsigyti gamintojai bei tiekėjai. Tačiau, pirmasis variantas atrodo, jog skamba geriau, nes vis dėlto – gamintojai siūlo mažiausias kainas. Bet, čia yra vienas nemalonus minusas – tenka pirkti gana nemažą kiekį. Jeigu tokio kiekio jums nereikia, tuomet teks kreiptis į tiekėjus – pas juos keliami reikalavimai dėl minimalaus užsakymo yra gerokai mažesni, o taip pat kai kurie iš tiekėjų net iš viso netaiko jokių sąlygų.

Perkant nitrilines pirštines internetu, pirmiausia reikia pasidomėti ar pardavėjas tikrai siūlo kokybišką produkciją. Kaip jau minėta aukščiau, būtina įsitikinti, kad siūlomi gaminiai yra pažymėti CE sertifikatu. Tai reikš, kad šios apsaugos priemonės yra kokybiškos ir saugios naudojimui. Jeigu pirksite tokias, kurios neturės jokių ženklinimo sertifikatų, tikėtina, kad įsigysite prastos kokybės apsaugos priemones, kurios mažai kuo padės.

Būtina pabrėžti, kad tokios apsaugos priemonės turi atitikti aukštus standartus ne tik gaminant jas, bet ir utilizuojant. Trumpai tariant, jeigu šias pirštines naudosite darbui su cheminėmis medžiagomis, užtikrinkite, kad jos nepateks į aplinką – jas utilizuokite pagal visus reikalavimus.