Nelyginių metų vestuvių metinės

metaiPirmajame straipsnyje apžvelgėme visas vestuvių metines nelyginiais metais skaičiuojant iki pirmų septynių santuokos metų. Šiame straipsnyje tęsime sąrašą ir pristatysime kitų nelyginių metų vestuvių sukaktis.

Kuomet kartu pragyvensite devynis metus, galėsite atšvęsti molines vestuves. Vestuvių idėjos tokiai šventei gali būti pačios įvairiausios. Pavyzdžiui, indai iš molio, o galbūt net gi dirbtuvių nuoma, kur galėtumėte visą dieną praleisti gamindami meno kūrinius iš molio? Susikviesite visus savo draugus ir praleisite visą dieną tokiose dirbtuvės, kur profesionalai papasakos ir parodys kaip patiems pasigaminti kokį indą. Unikali pramoga ir ilgalaikiai prisiminimai tiesiog garantuoti.

11 metų sukakus, jūs galėsite atšvęsti plienines vestuves. Taigi, turbūt visi žinome tą posakį „tvirtas kaip plienas“ – tokie ir jūs turite būti, suėjus vienuolikai metų nuo jūsų vestuvių dienos. Būkite tvirti ir spindėkite meile ir supratimu vienas kitam. Aišku, tokiu metu jau turėtumėte turėti ir vaikų, kurie perimtų visus jūsų geriausius bruožus. Sukakus vienuolikai metų, dažniausiai idėjos vestuvėms būna gana paprastos – retai kada pamatysite didelius balius, jau greičiau jubiliatai namo pasikviečia savo geriausius draugus ir gimines ir atšvenčia šią šventę ramiai, bet tikrai prasmingai.

13 metų po vestuvių – nėriniuotosios vedybos. Toks vestuvių metinių simbolis primena, kad su savo meile reikia elgtis atsakingai, visuomet pagalvokite, ką sakote, kaip sakote, ir žinoma, ką darote savo mylimųjų labui. Praeityje žmona tokią dieną visuomet kepdavo nėriniuotus blynus, taigi galite pabandyti atgaivinti šią seną tradiciją. Kaip ir plieninių vestuvių metu, nėra rengiami dideli pobūviai – dažniausiai į namus pasikviečiami geriausi draugai ir artimieji.

15 metų kartu? Švęskite nuostabias krištolines, kurios dar neretai būna vadinamos stiklinėmis vedybomis. Krištolas ir stiklas primena spindesį, grožį, aistrą. Visgi, tai yra ir gana trapios medžiagos, todėl reikia nepamiršti, kad savo meilę reikia ir toliau puoselėti ir niekuomet nesielgti neatsakingai – vertinkite tai, ką per tiek metų susikūrėte ir pamatysite tikrąją tokių vestuvių jubiliejaus prasmę. Savaime suprantama, svečiai tokių metinių proga dovanoja dovanas iš krištolo. Vedybų planuotoja pasirūpins, kad nuostabių krištolinių motyvų būtų ir jūsų šventės dekore.

Sekantis nelyginis vestuvių jubiliejus – 25 metai, kuomet yra švenčiamos sidabrinės vestuvės. Tai yra tikrai didelė šventė, todėl nevenkite didelės puotos ir gausybės artimųjų bei draugų draugijos, kadangi tai nuostabi šventė, kurios metu abu sutuoktiniai vienas kitam pagaliau užmauna sidabrinius žiedus.

Prisiminkite ir savo varines vedybas ir apmąstykite, kiek kelio kartu per tą laiką nuėjote ir kaip patobulėjote. Be abejo, ir svečių dovanos per tokią dieną turi būti ypatingos – pageidautina, kad viskas būtų iš sidabro!

Šiandien apžvelgėme tik dalį jubiliejų ir pateikėme keletą idėjų, kaip juos galimą atšvęsti ar pažymėti. Neapsiribokite informacija rasta internete, improvizuokite ir susigalvokite savo tradicijas. Būtent originalios idėjos įsimena visam gyvenimui ir tokios neįprastos šventėms pasilieka ilgam.