Ne visi statymai lažybose yra laimingi

statymaiBandote uždirbti iš lažybų? Norėtumėte, kad jūsų statymai visada būtų laimingi? Pirmiausia, siūlytume jums pasidomėti apie visas galimas lažybų pasekmes. Ne visiems pavyksta žaisti taip, kad nuolatos augtų pelnas – yra daugiau žmonių, kurie galiausiai patiria didžiulius nuostolius. Tam, kad jūs to išvengtumėte, turėtumėte bent jau pasidomėti kaip turėtų vykti visi statymų procesai. Čia kalbame tiek apie lažybas atliekant statymus internetu, tiek ir lažybų punktuose. Būtina pasidomėti savų taisyklių kūrimu – be jų jūs niekaip negalėsite reguliariai uždirbti.

Lažybos dažniausiai priverčia patirti nemažus nuostolius, o didžiausia to priežastis yra būtent jaučiamas azartas. Jeigu esate azartiškas žmogus, jums ko gero bus sunku laikytis savų taisyklių  sieksite savo laimėjimus padidinti greitai, o tai jums ir kiš koją nuolatos. Kuriant savo taisykles, visada svarbu tinkamai įvertinti aplinkybes ir laikytis griežtos tvarkos. Jokiu būdu negalima nukrypti nuo strategijos. Jeigu ketinate kasdien atlikti statymą – tai ir darykite kasdien. Tas pats taikoma ir neperžengiant ribos – jeigu esate nusistatę dienos limitą, tai jo ir laikykitės – nestatykite daugiau nei yra nustatyta jūsų plane. Paprasčiausiai, didesni statymai privers jus priimti neapgalvotus veiksmus, todėl didesnių sumų statymas atneš ir dar didesnius nuostolius.

Ypatingai svarbu pažymėti, kad jokiu būdu nereikia statyti ant tokių įvykių, kurių koeficientas yra didžiulis – juk tai ir parodo, kad yra labai maža tikimybė laimėti. Visada reikėtų tinamai vertinti visą situaciją. Dideli koeficientai visada traukia naivuolių dėmesį, todėl bent jau statykite labai mažas sumas, jog tas nuostolis nebūtų didelis. Apskirtai kalbant, joks profesionalus lažybose dalyvaujantis žmogus nestato ant tų įvykių, kurie turi didelį koeficientą – tai yra tik laimės dalykas.

Norintiems reguliariai uždirbti iš statymų, siūlytume organizuotis į grupes, kurios kuriamos socialiniuose tinkluose. Taip pat galite išbandyti ir nemokamas statymų prognozes. Žinoma, geriausi profesionalai pardavinėja statymų prognozes už nemažas sumas, bet čia reikia pabrėžti, kad tie statymai dažniausiai ir yra laimingi. Tokių prognozių siūlytume ieškoti ir jums, bet aišku – nepasitikėkite visais aklai – turite apie kiekvieną žaidėją pasidomėti.