Mobilieji telefonai gali didžiuotis turėdami milijardus vartotojų

Šiandien mobilieji telefonai yra būtinybė, be kurios negali apsieiti didžioji dalis pasaulio gyventojų. Pastaruosius galime rasti bene visur. Nors skeptikų nuomone, tai yra antisocialūs prietaisai, tačiau iš tikrųjų pagrindinis jų tikslas yra būtent socialinės funkcijos. Kad ir kur bebūtume: kino salėje, parke, ligoninėje, universitete, ofise ar parduotuvėje – aplink save visuomet galime girdėti mobiliųjų telefonų garsus ir nuolatos jais bendraujančius žmones.

Atliktų tyrimų duomenimis, daugiau nei 30 proc. suaugusiųjų labai nemėgsta mobiliųjų telefonų, tačiau be jų negalėtų išsiversti. Taigi, kas mobiliuosius telefonus paverčia tokiais viliojančiais ir daro mus nuo jų priklausomais?

Mobilieji telefonaiVisame pasaulyje naudojamų mobiliųjų telefonų skaičiai siekia ne vieną milijardą. Nors pirmajam milijardui pasiekti reikėjo 20 metų, tačiau antrajam milijardui pasiekti tereikėjo trejų. Tuo tarpu dabar atrodo, kad tolimesniems skaičiams jokių ribų nebėra. Kasdien mobiliųjų telefonų vartotojų skaičius didėja neįtikėtinu tempu. Technologijos tobulėja ir dabar visas mobiliojo telefono funkcijas galime turėti ne tik kompaktiškuose telefonuose, tačiau ir savo laikrodžiuose.

Ką jau kalbėti apie tai, kad kiekvienas dabartinis mobilusis telefonas turi galimybę greitai ir efektyviai prisijungti prie interneto – nepaisant to ar tai būtų bevielio ryšio zona, ar internetu būtų naudojamasi iš mobiliojo telefono SIM kortelės. Jais naudojasi visi – nuo vaikų, iki senjorų. Akivaizdu, kad amžiaus cenzo jau seniai nebelikę. Bene kiekvienas pasaulio žmogus moka naudotis mobiliuoju telefonu ir renkasi jį kaip pagrindinę susisiekimo priemonę.

Nors labai didelė dalis žmonių kasdien naudojasi kompiuteriais, tačiau mobilieji telefonai išlieka patys populiariausi. Visų pirma, jie neužima daug vietos, todėl visuomet juos galime turėti su savimi (nešioti kišenėje, rankinuke, kuprinėje ar bet kurioje kitoje mums patogioje vietoje). Taipogi, naujausiuose modeliuose visuomet galime rasti įmontuotą aukštos kokybės vaizdo kamerą ir fotoaparatą, todėl mums nebereikia su savimi turėti papildomų priemonių, padedančių įamžinti norimas akimirkas.

O jau minėta interneto ryšio galimybė suteikia mums galimybę visuomet būti prisijungusiems prie interneto ir visą reikiamą informaciją gauti realiu laiku. Kai mobilieji telefonai teikia tokią didelę naudą, natūralu, kad juos kasdien pasirenka vis daugiau vartotojų.