Mikriukų transportas – pigiausias kelionių būdas Europoje

Dauguma mikroautobusų transportą žino tik iš didmiesčiuose važinėjančių baltų ar geltonų mikriukų prisiminimų, kurie buvo greičiausias būdas keliauti po miesto rajonus iki kol jų eismo neuždraudė miestų savivaldybės. Visgi, jau kuris laikas teikiama ir žymiai naudingesnė bei patogesnė mikroautobusų paslauga – Lietuva – Anglija mikriuku. Pastaroji paslauga nors ir nėra labai plačiai žinoma, tačiau itin sparčiai populiarėja, o viena iš pagrindinių tokio populiarumo priežasčių galima įvardinti ganėtinai pigią šių paslaugų kainą.

Mikroautobusai į AnglijąVisų pirmą svarbiausia priežastimi, kodėl kelionė mikroautobusu yra tokia pigi galima įvardinti tai, jog į Angliją vykstantis transportas veža ne tik keleivius, bet ir tuo pačiu gabena įvairias siuntas. Tai reiškia, jog įmonė užsiimanti pervežimo paslaugomis uždirba tiek iš keleivių vežimo tiek ir iš siuntų pervežimo, todėl gali taikyti mažesnes paslaugų teikimo kainas nei tas transportas, kuris veža tik keleivius.

Jeigu lengvuoju automobiliu komfortiškai gali keliauti daugiausiai keturi asmenys, tai didelis ir patogus mikroautobusas gali vežti nors ir penkiolika keleivių. Nuo vienu metu pervežamų žmonių kiekio priklauso ir paslaugų teikimo kaina, kadangi vienam keleiviui perveži sunaudojama žymiai mažiau degalų nei keliaujant lengvuoju automobiliu keturiese.

Kaip ir kiekvienas lengvasis automobilis taip ir mikroautobusas šimtui kilometrų nuvažiuoti sunaudoja tam tikrą kiekį kuro, kuris tiesiogiai priklauso nuo važiavimo būdo. Patyręs mikroautobuso vairuotojas žino kaip važiuoti, jog jo vairuojamas mikroautobusas naudotų kuo mažiau kuro geriau, nei bet kuris kitas lengvojo automobilio vairuotojas. Dėl šios priežasties sutaupomi kelionės kaštai, kas lemia, jog kelionės mikroautobusu kaina gali būti palaikoma ganėtinai maža.

Lietuva – Anglija mikriuku pigus kelionių po Europą būdas, nes itin optimaliai išnaudojamas kelionės maršrutas. Įmonės vadybininkai sugeba suderinti tiek siuntų pakrovimo ir iškrovimo vietas, tiek ir pačių keleivių įlaipinimą ir išlaipinimą taip, kad būtų pravažiuojama kuo mažiau bereikalingo kelio.

Taupiai važiuojantys vairuotojai, dvigubas pelnas iš keleivių pervežimo ir siuntų gabenimo, optimalaus kelionės maršruto sudarymas bei didelis keliaujančių asmenų skaičius suteikia visas sąlygas pervežimo paslaugas teikti mažiausiais kaštais, o kelionės kainą taikyti mažesnę nei tai gali daryti kiti keleivių vežėjai.