Kur rasti palankiausias kreditų sąlygas?

Jeigu artimoje ateityje ketinate imti kreditą, tuomet turėsite tikrai nemažą pasirinkimą. Dabar nebūtinai reikia eiti į banką, jeigu norite asmeninės paskolos iki dešimties tūkstančių eurų. Tokį patį kreditą galite gauti tiesiog sėdėdami namie ir naudodamiesi internetu. Greitajį kreditą galite saugiai ir lengvai įsigyti mymoney.lt.

Tiesa, gali tekti šiek tiek laiko užtrukti ieškant jums pačio tinkamiausio pasiūlymo, tačiau dauguma atvejų, visgi turėtumėte surasti kažką prie širdies. Juk kiekvienas žmogus tinkamiausias kredito sąlygas supranta labai skirtingai.

Iš pradžių apgalvokite, ar jums tik dabar reikia nedidelės sumos pinigų, ar reikės dažnai. Jei dažniau tuomet geriau būtų imti paskolą. Nuo to priklauso ir tai, kokia premijos akcija reikėtų pasinaudoti, kadangi pastaruoju metu greitųjų kreditų kompanijos internete siūlo įvairias akcijas pirmajam kreditui – 0 proc. palūkanų , arba galimybę dalyvauti lojalumo programoje ir kas kartą besiskolinant kaupti taškus, už kuriuos nuolat gausite tikrai nemenkas nuolaidas kiekvienam kreditui.

mymoney.lt

Pirmosios paskolos nemokamai pasiūlymas yra itin palankus tiems, kurie neketina dažnai ateityje skolintis – tokiu atveju jūs turėsite galimybę pasiimti kreditus iš kelių skirtingų įmonių nemokamai, nes reikės grąžinti palūkanų, tik tą pačią sumą, kurią ir pasiskolinote. Pakankamai logiška, kad šis pasiūlymas galioja tik greitiesiems kreditams, kadangi greitųjų kreditų bendrovėms http://mymoney.lt/greitos-paskolos/ neapsimokėtų tokias pat sąlygas skelbti ir ilgalaikėms paskoloms.

O kalbant apie ilgalaikes paskolas, jeigu jų nepavyksta gauti banke, tuomet taip pat galite mėginti teikti ilgalaikių kreditų paraiškas kredito unijose arba greitųjų kreditų bendrovėse, kurios taip pat užsiima ir vartojamosiomis paskolomis. Aišku, procentai gali būti didesni nei bankuose, tačiau jūs galėsite pasirinkti gana lanksčius terminus. Nei viena kredito bendrovė nenori prarasti savo potencialių klientų, todėl, palyginus, gan brangias finansinių paslaugų kainas jie stengiasi atpirkti vis patogesniais skolinimosi būdais.

Žinoma, prieš ieškodami palankiausių kredito sąlygų, turite kaip įmanydami tiksliau išsiaiškinti, ar jums tikrai reikalingas trumpalaikis arba ilgalaikis kreditas, o kuomet aptarinėsite konkrečias sąlygas, visuomet pasistenkite įsitikinti, kad pavyks grąžinti finansinį įsipareigojimą laiku, o jei ir ne, tai nors įsitikinkite, kad bus galimybė jį nebrangiai pratęsti.