Kreditai be registracijos mokesčio akivaizdi nauda vartotojui

Įprastai, pirmą kartą susidūrus su greitųjų kreditų paslauga, dera skirti pakankamai laiko visų šios paslaugos veikimo subtilybių išsiaiškinimui. Iš jų viena bene svarbiausia yra registracijos mokestis. Dažniausiai atskiros greitųjų kreditų įmonės vykdo kiek skirtingas kredito suteikimo procedūras. Žinoma, pagrindiniai principai lieka faktiškai vienodi, tačiau kažkurios smulkmenos, turinčios įtakos kredito aptarnavimo efektyvumui, spartai bei patogumui, gali skirtis. Kreditai be registracijos mokesčio yra vieni iš tokių pavyzdžių.

kreditai be registracijos mokesčioVienos greitųjų kreditų įmonės, kreditus suteikia su tam tikromis sąlygos. Kaip kad pavyzdžiui, registracijos mokesčio pervedimas. Ši prevencinė priemonė nėra jokia naujiena. Kredito įmonės prašo pervesti registracijos mokestį dėl vienos esminės priežasties – tai tiesus kelias į vartotojo finansinės istorijos apybraižą. Bankiniu pavedimu atlikus registracijos mokesčio apmokėjimą, kreditorius gauna duomenis ir apie būsimojo vartotojo tam tikro laikotarpio finansinę padėtį, jo mokumo rodiklius bei buvusius kreditus ar kitokio pobūdžio asmenines paskolas. Tuo tarpu kreditai be registracijos mokesčio suteikiami be tokių asmeninių duomenų atskleidimo. Šiuo atveju vartotojas išlaiko savo privatumą. Taip pat gana žymus šios paslaugos privalumas, tai, jog sutaupoma laiko sąnaudų. Visgi, registracijos mokesčio pervedimas reikalauja tam laiko, o ką daryti tuomet kai banko sąskaitoje nėra papildomų lėšų? Tokia situacija dar labiau apsunkina vartotojo padėtį bei sukelia nemažai emocinių nepatogumų.

Kalbant apie patį registracijos mokestį, negalima griežtai teigti, jog tai yra absoliučiai neigiama priemonė. Registracijos mokesčiu, jokia greitųjų kreditų įmonė tikrai nenori pasipelnyti. Dažniausiai šis mokestis tėra vien simbolinis: nuo kelių centų iki kelių eurų. Įprastai tai tėra 1 euras. Kaip minėta anksčiau, o dabar jau akivaizdu, registracijos mokestis tėra vien formalumas, kuris reikalingas ištirti potencialaus vartotojo patikimumą bei ekonominį stabilumą.

Apibendrinant galima tik patvirtinti, jog kreditai be registracijos mokesčio vienareikšmiškai yra patogesni ir paprastesnis skolinimosi būdas žvelgiant iš vartotojo perspektyvos. Antra vertus, nederėtų pamiršti, jog kiekvienas greitasis kreditas yra lygiai toks pats  rimtas finansinis įsipareigojimas, kaip ir bet kuri kito pobūdžio paskola.