Kreatinas ir kiti sporto papildai

Pastebima, kad nemenka dalis žmonių, kurie pradeda intensyviau sportuoti, taip pat ima galvoti ir apie maisto papildų vartojimą. Tai daugumai asocijuojasi su galimybe pasiekti kur kas geresnius sportinius ir fizinius rezultatus. Tačiau nors tokiame požiūryje yra dalis tiesios, būtina suprasti, kad maisto papildai negali būti visa ko pagrindas. Tai turi būti priemonė, kuri papildo mūsų organizmą vitaminais, mineralais ir kitomis jam reikalingomis medžiagomis, tokiu būdu sustiprinant organizmą ir suteikiant mums daugiau jėgų. Tuo tarpu visas mūsų energijos ir sveikatos pagrindas turėtų būti sveika bei subalansuota mityba, derinama su optimaliu fiziniu krūviu ir pakankamu poilsiu.

Kreatinas

Kaip bebūtų, kalbant apie sporto papildus ir jų pasirinkimą, turi būti kalbama ir apie konkrečius numatytus tikslus. Kiekvieno žmogaus lūkesčiai sporto atžvilgiu skiriasi. Vieni sportuodami nori numesti per kurį laiką priaugtų nereikalingų papildomų kilogramų, tokiu būdu pagerindami savo kūno linijas. Tuo tarpu kiti nori padidinti savo raumenų apimtis. Dar kitiems yra svarbiau ugdyti savo ištvermę arba turėti daugiau jėgų. Taigi, kai kiekvieno žmogaus užsibrėžti tikslai yra skirtingi, skiriasi ir pasirenkami sporto papildai.

Pavyzdžiui, jei žmogus nori justi daugiau energijos ir jo treniruotės yra aukšto intensyvumo, neretai yra pasirenkamas kreatinas (arba „creatin“, „creatine“) – papildas, kurio pagalba žmogaus kūnas sugeba labai greitai išgauti daugiau energijos. O tai reiškia, kad jo pagalba žmogus turi galimybę sportuoti kur kas stipriau ir dažniau. Kreatinas dažnai yra naudojamas ne tik žmonių, kurie treniruojasi kilnodami svorius, tačiau taip pat ir kitų sporto šakų atstovų, pvz., futbolininkų, sprinterių ir kt. Žinoma, tai yra tik vienas iš daugelio galimų pasirinkimų, todėl atsižvelgdami į savo poreikius, tokiose specializuotose el. parduotuvėse kaip Ponasbicepsas.lt, galite lengvai atrasti jums tinkančius sporto papildus.