Kokį vestuvių automobilį išsirinkti?

Vestuvės – labai atsakingas žingsnis jaunųjų gyvenime, pasiruošimas šventei – nelengvas dalykas, juk kiekvieną etapą reikia apgalvoti iki smulkmenų. Ne išimtis ir vestuvių automobiliai: daugelis važiuoja su įprastomis mašinomis, bet romantiškai nusiteikusios nuotakos, be abejo, svajoja apie limuziną…

Ir ši svajonė gali išsipildyti su TIK VIP limuzinų nuoma! Tad, kokį vestuvių automobilį išsirinkti? Be jokios abejonės – tik Bentley Arnage limuziną ir, išskirtinai, – TIK VIP įmonėje! Jau daug metų TIK VIP vestuvių automobiliai keri savo prabanga, talpumu ir nepriekaištinga išvaizda, todėl, nusprendę išsirinkti TIK VIP limuzinus savo gražiausiai šventei, neapsiriksite.

Vestuvių automobiliaiJūsų ceremonija bus ideali nuo pirmųjų žingsnių, žengtų nuotakai atidarius automobilio dureles! Mūsų siūlomi vestuvių automobiliai padės Jums pasijusti tarsi pasakoje, o artimiausiems svečiams, kuriuos pakviesite kartu pasivažinėti vestuvių kortežu, paliksite neišdildomą įspūdį. Kaip gi kitaip? Juk TIK VIP vestuvių automobiliai – jau minėti Bentley Arnage modelio limuzinai – vieni prabangiausių limuzinų rinkoje. Jie skirti būtent vestuvėms, nes mes norime Jūsų šventę paversti išskirtine, o šalia bažnyčios ar santuokų rūmų sustojęs  baltas tarsi gulbė, aptakių formų ir prabangios išvaizdos Bentley Arnage modelio limuzinas, ir iš jo išlipanti pasakiško grožio nuotaka ilgam atims amą aplinkiniams.

Bentley Arnage limuzinai – tai šiuolaikiškumo, prabangos ir klasikos jungtis. Jūs ir Jūsų svečiai nusipelnėte visų šio limuzino privalumų! O jų yra ne vienas:

  • Prabangi išpuoselėta išvaizda;
  • Gaminami rankomis;
  • Puikiai atrodo nuotraukose – šį limuziną renkasi poros, kurios nori išskirtinės fotosesijos;
  • Atspindi gerą Jūsų skonį;
  • Bentley Arnage, garantuojame, išskirs Jus vasaros šeštadienio popietę iš besituokiančiųjų minios prie santuokos registravimo vietos.

Bentley – britų automobilių gamybos kompanija, besispecializuojanti liuks klasės automobilių gamyboje. Jie pateisina net išrankiausių klientų norus. Dar vienas privalumas, kurį pastebėsite, pasirinkę TIK VIP, – mūsų įmonės Bentley limuzinus vairuoja tik patyrę, etiketą puikiai išmanantys vairuotojai.

Taip pat pasirūpinome maloniomis smulkmenomis Jūsų vestuviniam pasivažinėjimui. Bentley Arnage gali būti pagal užsakymą papuošti gėlėmis, sukomponuosime puokštę, taip pat teiksime progines dovanėles Jūsų svečiams.

TIK VIP limuzinai Jūsų šventę pavers nepakartojama!