Kodėl verta rinktis bazdaskutes?

Kiekvienas vyras renkasi skirtingas plaukų šalinimo priemones. Kai kurie iš jų renkasi skutimosi peiliukus, kiti – bazdaskutes. Abu šie skutimosi prietaisai padeda pašalinti nereikalingus plaukelius, tačiau jie labai skiriasi. Dauguma vyrų vis dar renkasi skutimosi peiliukus, nes jie yra pigesni ir paprastesni. Kai kurie vyrai galvoja, kad skutimosi mašinėlė yra per daug brangus malonumas, tačiau tai nėra tiesa. Taigi, kodėl vertėtų pasirinkti barzdaskutes?

  1. Barzdaskutes lengviau prižiūrėti. Barzdaskučių priežiūra užtrunka vos kelias sekundes, nes vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti nusiskutus, iškratyti pašalintus plaukelius iš barzdaskutės vidaus. Tai labai lengva padaryti, nes šie plaukeliai niekur neužlenda ir nereikia jokių papildomų pastangų, kad juos visus vienu metu išmestumėte. Skutimosi peiliukai dabar yra gaminami taip, kad juose liktų kuo mažiau plaukelių, vis dėlto, paprastai reikia šiek tiek pasistengti, kad tikrai išvalytumėte skutimosi priemonę.
  2. BazdaskutesBarzdaskutės naudojimui nereikia jokių papildomų priemonių. Vienintelis dalykas, kurio jums gali prireikti naudojant bazdaskutę – elektros lizdas. Jei renkatės elektrinę neįkraunamą barzdaskutę ja naudotis galėsite tik tada, kai būsite vietoje, kurioje yra elektros tiekimas. Žinoma, čia galima sakyti, kad skutimosi peiliukai yra geresnis pasirinkimas, nes jie gali veikti be jokių papildomų elektros šaltinių, vis dėlto, skutimosi peiliukams reikia kitų papildomų priemonių, tokių kaip skutimosi putos, losjonai ar žėlė. Barzdaskutėms šios papildomos priemonės yra nebūtinos. Šiais laikais galite įsigyti įkraunamą barzdaskutę, kurią galėsite pasiimti į kelionę ar greitai ja pasinaudoti prieš svarbų susitikimą. Įkraunamos bazdaskutės padės sutaupyti laiko ir visada atrodyti nepriekaištingai.
  3. Bazdaskutės saugo veido odą. Galima sakyti, kad ir skutimosi peiliukai yra kuriami taip, kad kuo mažiau dirgintų veido odą ir ją tausotų, tačiau, kaip jau ir buvo minėta, jų nepatartina naudoti be papildomų skutimosi procesą lengvinančių priemonių. Bazdaskutės yra kuriamos taip, kad nedirgintų net pačios jautriausios veido odos bei pašalintų sunkiai prieinamus ir storus plaukus be jokių papildomų priemonių. Svarbiausia yra atkreipti dėmesį į barzdaskutės apsukas, nes kuo daugiau pasukų per minutę, tuo švelnesnis skutimas. Jautrios odos savininkai turėtų rinktis ne mažiau 8700-8900 apsukų per minutę turinčias bazdaskutes.

Taigi, bazdaskutė yra puiki skutimosi priemonė, kuri leis mėgautis gera ir tvarkinga išvaizda nesvarbu kur bebūtumėte.