Kodėl verta apsipirkinėti internetu?

4c46f3631592dae74fd4c3b29c5f331aPrieš keletą savaičių norėjau apsipirkti naujų drabužių pavasariui ir nusprendžiau nueiti į vieną didelį prekybos centrą, kuriame tikėjausi pamatyti daug nuolaidų. Taip, iš tikrųjų, visur kabėjo iškabos, jog dabar pats metas pirkti drabužius pavasario sezonui, tačiau užėjus į daugelį parduotuvių man nelabai patiko arba kokybė, arba kaina. Taigi, pradėjau ieškoti kokios nors alternatyvos.

Vienas draugas man pasakė apie elektronines parduotuves – esą jis jau ten apsipirkinėja virš metų ir siūlo savo draugams padaryti tą patį. Pasakiau jam, kad būtų gana keista pirkti rūbus iš interneto, kadangi negali jų iš karto pasimatuoti. Tačiau, jis atsakė, jog tai nėra didelė bėda, kadangi visur yra aprašymai, o prie kiekvienos išsirinktos striukės ar kombinezono galima rasti ir foto galeriją su modeliu, kuris nusifotografavo vilkėdamas tą drabužį. Pagalvojau, jog tai yra tikrai puiku – vadinasi, galima bus visada suprasti, ar tu to drabužio nori, ar jis tau netinka net nepasimatavus. Tačiau, vis vien atrodė, kad kažkur turi būt kabliukas.

Kaip vėliau paaiškėjo, jokio kabliuko nėra, o kombinezonai vyrams ir kombinezonai moterims internetu yra sąmoningai parduodami gerokai pigiau, nei įprastuose prekybos centruose dėl kelių priežasčių. Visų pirma, internetinės parduotuvės savininkams nereikia tiek daug investuoti į savo parduotuvę, kaip prekybos centre esančioms drabužių parduotuvėms. Taigi, kai kitą kartą pirksite norimą drabužį prekybos centre, turėtumėte prisiminti, kad susimokate ne tik už tą rūbą, tačiau taip pat ir parduotuvės nuomą ir galimybę jums pristatyti visą asortimentą į saloną. O jeigu pirksite per internetą, už tai mokėti nereikės, todėl po kurio laiko net nebesistebėsite, kad kaina yra vos ne trečdaliu mažesnė. Negana to, jeigu tie kombinezonai vyrams ar kokie kiti drabužiai, kuriuos pirkote internetu, jūsų nelabai tenkina,visuomet turite galimybę grąžinti juos į parduotuvę per keturiolika dienų.

Taigi, prieš porą savaičių mano geras draugas parekomendavo tokį apsipirkinėjimo būdą, o dabar aš jį galiu drąsiai rekomenduoti visiems šio straipsnio skaitytojams.