Kas lemia vis didesnį Acer kompiuterių populiarumą?

acer populiarumasDaugelis žino, kad Acer kompiuterių gamintojai yra vieni iš populiariausių Lietuvoje. Tačiau, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jų produkcija nelabai skiriasi nuo kitų didžiųjų nešiojamų ir planšetinių kompiuterių gamintojų, tokių kaip HP, Samsung, Dell, Lenovo bei kitų. Taigi, kur slypi jų sėkmės paslaptis?

Dauguma Acer modelių greičiau atpinga

Pristatysime jums keletą neseniai atpigusių Acer produktų, kurie gali prikaustyti jūsų dėmesį. Acer Aspire 732 G dabar kainuoja vos 500 eurų, nors savyje talpina iš tiesų daug. Šis gaminys yra orientuotas į filmų ir nepriekaištingos grafikos mėgėjus, todėl čia rasite galingą vaizdo plokštę. Procesorius nėra iš pačių sparčiausių, tačiau gana spartus – galima drąsiai teigti, kad Acer Aspire 732 įrenginio procesorius lenkia ekonominės klasės nešiojamuosius kompiuterius – tai i3 2.4 GHz Radeon, kurį retai kada rasite įrenginyje už penkis šimtus eurų.

Klaviatūra yra pilna, tad jums nereikės vargti renkant skaičius ar kitus simbolius. Dėl šios priežasties, neretai šį gaminį renkasi verslo klasės atstovai, nenorėdami pirkti brangių verslo klasės gaminių. Kietasis diskas siekia daugiau nei 600 GB, kas yra dar vienas didelis privalumas. Kortelių skaitytuvas ir pakankamai nebloga kamera – dar geri aspektai, įrodantys Acer Aspire pranašumą prieš kitus panašios kainos gaminius.

Dar vienas neseniai atpigęs Acer gaminys – tai EME 732 ZG. HDMI jungtis bei dvigubas procesorius yra du svarūs argumentai, kodėl šis kompiuteris susilaukia populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje centrinėje Europoje. Vaizdo sistema yra neblogai priderinta prie filmų mėgėjų norų, nors ekranas nėra itin didelis – 15.6 colio. Visgi, naudotis šiuo įrenginiu patogu dėl pilnavertės klaviatūros, labai talpaus 500 GB kietojo disko, kortelių skaitytuvo ir trim gigabaitais operatyviosios atminties. Dabar šį modelį galite įsigyti vos už 350 eurų. Šis įrenginys priklauso ekonominei klasei, tačiau iš šių dienų pigiosios kompiuterių klasės – tai vienas galingiausių prietaisų.

Acer kompanija mato ateitį liečiamame ekrane

Acer gaminami modeliai ypatingi ne tik tuo, jog kainos ir kokybės santykis yra beveik tobulas. Dar vienas dalykas – Acer nuolat yra vienu žingsneliu priekyje ir jau dabar siūlo hibridinių kompiuterių seriją, kuri geriausiai sujungia viską, ką turi gero nešiojamieji bei planšetės. Todėl susidaro įspūdis, kad ir ateityje Acer turės ką pasiūlyti, tačiau dabar jau ne tik nešiojamųjų kompiuterių srityje, bet ir planšečių.

Vienas verslo žurnalas prieš keletą mėnesių kalbino Acer kompanijos prezidentą apie kompanijos ateities viziją. Pasirodo, Acer produkcija ateityje turėtų būti panašesnė į planšetinius kompiuterius, nei į dabartinius nešiojamuosius, kadangi vis auga poreikis turimą informaciją pasiekti kuo greičiau bei lengvai surasti naują dominančią informaciją. Be abejo, liečiami ekranai suteikia tokią galimybę.

Tačiau, kurti naują medžiagą su planšete gali būti sunku (ypač, jeigu prie savo planšetės neturite prijungę klaviatūros – tuomet bus nelengva naudotis biuro programomis, todėl Acer kompiuteriai stengsis atrasti tą auksinį balansą – kaip išlaikyti komfortišką planšetės modernumą ir įdiegti į jį praktiškumą, kurį teikia dabartiniai nešiojamieji kompiuteriai.