Interjero dizainas: ką būtina pabrėžti?

interjero dizainasĮ interjero dizainerių dabar kreipiasi ne tik privatūs asmenys, bet ir turintys bėdų su kitų patalpų įrengimu. Dizainerių paslaugomis naudojasi net ir įmonės, kurios nori, jog patalpų plotas būtų išnaudojamas maksimaliai. Būtent dizaineriai gali suprojektuoti visą interjerą pagal norimus reikalavimus. Kas liečia jų paslaugas, turite žinoti, kad vienur interjero dizainas gali kainuoti daugiau, o kitur jo sukūrimas bus pigesnis. Viskas priklausys nuo darbo apimčių, sąlygų bei patalpų ploto. Kiekvienas dizaineris gali paslaugų įkainį nustatyti skirtingai, todėl prieš sudarydami paslaugų sutartį, būtinai pasitikslinkite kas įeis į atliekamų darbų sąrašą. Jeigu jūs turite mažą sumą ir norite įrengti nuosavus namus, tada turėtumėte pasiteirauti ar už turimą biudžetą dizaineris dar ir įrengs juos ar tik suprojektuos būsimą interjerą.

Interjero dizaino įgyvendinimo metu gali atsirasti ir papildomų išlaidų. Jeigu jūs samdysite specialistą tam, kad jis pats ir įgyvendintų projektą, tada turite žinoti, kad paslaugų kaina gali būti negalutinė. Tam įtakos turi medžiagų, baldų, dekoracijų kainų šuoliai. Pavyzdžiui, jeigu į projektą yra įtraukiamos kažkokios grindys už vieną kainą, tai nereiškia, kad po kurio laiko tos grindys dar kainuos tiek pat. Būtent tokiais atvejai gali kisti kaina. Jums reikia kuo greičiau imtis interjero įgyvendinimo, nes laukimas jums gali atnešti papildomų išlaidų. Paprasčiausiai, jeigu dizaineris per kelias dienas suprojektuoją interjerą, tai jį įgyvendinti reikėtų kuo greičiau. Na, bent jau kuo greičiau įsigyti visus baldus bei medžiagas, nes tada būsite garantuoti, kad viskas kainuos tiek, kiek nurodyta paslaugų sutartyje.

Taip pat nepamiršti reikėtų ir to, kad interjero dizaineriai neatsako už baldų kokybę. Pavyzdžiui, jeigu projektavimo metu jūs pasirenkate kažkokius baldus, o juos naudojant trumpą laiką, jie ima ir kažkaip sugenda, jūs neturėtumėte kreiptis į dizainerį, jūs turėtumėte pretenzijas reikšti baldų gamintojui ar pardavėjui, priklausomai nuo to ar juos pirkote prekybos centre ar užsisakėte pagal specifinius reikalavimus. Visada pasidomėkite menkiausiais niuansais – tai gali padėti išvengti nereikalingų išlaidų ar kažkokių nesusipratimų.