Geriausias laikotarpis vestuvėms

vestuvesManote, jog tik vasaros laikotarpiu geriausia būtų švęsti vestuves? Klystate, nes tokią šventę švenčiant ir kiek vėsesniais laikotarpiais, galima pasinaudoti įvairiais privalumais. Žinoma, Lietuvoje vestuvių laikotarpis yra siejamas su vasara, tačiau tai nereiškia, kad ir jums būtina sekti įprastas tendencijas. Vestuves galite organizuoti ir rudeniui, žiemai ar pavasariui, o kokiais privalumais tada būtų galima pasinaudoti – kalbame žemiau.

Kaip minėjome, vasaros laikotarpis yra sausakimšas vestuvėmis, todėl renkantis kitus laikus, jūs galite išvengti įvairių nesklandumų dėl specialistų samdymo ar vietos nuomojimosi. Tai reiškia, kad vestuvių planuotojai bei kiti specialistai dažniausiai žiemos, rudens bei pavasario laikotarpiais būna laisvi, todėl jų paslaugas užsisakyti būtų daug paprasčiau. Tai liečia visus specialistus – muzikantus, fotografus ir t.t. Vėsesni laikotarpiai taip pat pasižymi ir tuo, kad per juos dar ne visos vietos būna rezervuotos. Čia rečiau sulauksite neigiamo atsakymo dėl sodybos rezervacijos ir t.t.

Pasirenkant žiemos, rudens ar pavasario sezonus, jums atsiranda galimybė surengti išskirtines foto sesijas gamtoje. Ko gero ir patys žinote, kad vasara yra įprasta ir visos nuotraukos atrodo vienodos. Kiti metų laikai išsiskiria kitomis spalvomis, todėl faktas, kad jūsų foto sesija bus išskirtinė, jeigu savo šventę planuosite būtent vienu iš minėtų metų laiku. Kiekvienas sezonas pateikia įvairiausių siurprizų, tuo labiau, kad ir patys fotografai gali tai patvirtinti. Kalbant apie fotografus, tai ir jų pasaugas bus lengviau užsisakyti, nes jie dažniausiai rezervuojami vasaros laikotarpiui.

Šie metų laikai pasižymi ir tuo, kas skirtingai nuo vasaros, jūs galite surasti paslaugų teikėjų, kurių kainos bus mažesnės. Dažnai šie metų laikai pasižymi specialistų poilsiu – jie negauna tuo metu daug užsakymų, todėl jų kainos gali būti gerokai mažesnės. Šie metų laikai gali padėti sutaupyti nemažai pinigų ir čia kalba sukasi ne tik apie specialistus, bet ir šventines vietas bei kitas paslaugas.

Vasara pridaro nemažai bėdų nuotakai ir kitoms moterims – karštos dienos privers susigadinti makiažą, tačiau vėsesni orai tikrai tuo nepasižymi. Tiesiog siūlytume ir jums pagalvoti apie netradicinį laikotarpį vestuvėms, nes tai tikrai išeis į naudą.

Parengė: www.smagiosvestuves.lt