Garažo vartai ne tik namams, bet ir pramoninėms įmonėms

Kiekvienas, kuris statosi naujus namus nuosavame skype, reikia apgalvoti daugybę statybos detalių ir gerai pamąstyti, kaip patogiausia būtų išnaudoti turimą erdvę, juk be statomo nuosavo namo, jums reiks ir ne vieno priestato. Pavyzdžiui, jei statotės namą užmiestyje, jums be jokios abejonės rūpės, kad daiktai, kuriuos paliksite kieme būtų saugus, taip pat ir jūsų automobilis, todėl neapsiriksite prie namo pasistatę ir garažą. Statant garažą jums be abejo bus reikalingi ir buitiniai garažo vartai, kurie Lietuvoje tiekia įmonė Bft. garažo vartai bus įrengti ir suprojektuoti pagal jūsų garažo dydį, prie garažo vartų yra siūloma ir įvairi vartų automatika, pavyzdžiui, garažo vartai, atsidarantys paspaudus pultelį, kaip įprasta daugelyje nuosavų namų, arba garažo vartai su fotoelementu, kurie atsidarytų prie jų priartėjus automobiliui, todėl visiems laikams galėsite pamiršti sunkias garažų spynas ir garažų atidarymą rankomis.

Vartų automatikaJei statote naują maisto prekių parduotuvę, prekybos centrą ar kitą pastatą, į kurį prekės bus atvežamos sunkvežimiais ar vilkikais, jums bus reikalingi pramoniniai garažo vartai. Tokie vartai būna gerokai didesni už buitinius garažo vartus, jų aukštis dažniausiai atitinka vilkikų aukštį, o prie jų būna ir specialūs įrenginiai, skirti pritvirti vilkinų ar sunkvežimių priekabas, kad iškraunant prekes jos būtų stabilios ir niekas prekių iškrovimo metu nenukentėtų ar nesusižeistų. Pramoniniams garažų vartams taip pat yra siūloma tam tikra vartų automatika, kuri itin pravers, jei sunkvežimiai priklausys jūsų firmai ir patys jų vairuotojai turės iškrauti ir pristatyti prekes. Kaip ir įreniant buitinius garažo vartus, pramoniniuose vartuose gali būti įrengti fotoelementai, jie gali atsidaryti ir paspaudus pultelį ar surinkus reikiamą kodą, juk jei tokie vartai bus įrengiami pramoninėje įmonėje, turi būti užtikrinta aukščiausio lygio apsauga.

Garažų vartus tiekianti įmonė Bft, jums gali pasiūlyti ir daugybę kitų, su jūsų privačios teritorijos saugumu susijusių prekių, pavyzdžiui, šlagbaumus, kiemo vartus ar parkavimo stulpus. Visi šie įrenginiai padės apsaugoti jūsų kiemą nuo nepageidaujamų lankytojų ir automobilių parkuotojų. Taigi, jei susidomėjote šios įmonė tiekiamomis prekėmis, apsilankykite jų internetinėje svetainėje bft.lt.