Fasado apdaila gali būti atliekama skirtingomis technikomis

fasado apdailaKiekvieno namo fasado apdaila parenkama skirtingai, tačiau, reikia pabrėžti, kad dabar apdaila gali būti atliekama tiek skirtingomis technikomis, tiek medžiagomis. Fasado apdailos darbų kainos priklauso nuo to kokia metodika yra pasirenkama. Jeigu klientas pasirenka populiariausius metodus, tai tada logiška, kad jis moka įprastus rinkos įkainius, bet jeigu pasirenkamas netradicinis ir daug darbo reikalaujantis būdas, tai paslaugų įkainiai kyla. Tiesiog, fasado apdailai gali būti naudojamos tiek brangios, tiek ir pigios medžiagos, o kiekvienas renkasi tokį variantą, kuris jam yra priimtinas. Be abejo, reikia atsižvelgti ir į tai, jog apdailos darbai visuomet buvo gana brangūs, tad turėkite galvoje, kad tiek vidaus, tiek ir fasado apdailai teks skirti nemažą biudžetą.

Dabar daugelis renkasi variantą, kuomet fasado apdaila atliekama su šiltinimo paslaugomis. Tai reiškia, kad pastačius namą, apdaila atliekama tų pačių specialistų, kurie ir šiltina visą pastatą. Dabar dauguma renkasi polistirolo ir tinkavimo variantą – tai vienas pigesnių ir naudingesnių pasirinkimų. Polistirolas kuo puikiausiai sulaikys šilumą, tuo labiau, kad jis nėra jau toks brangus. Jo kaina priklauso nuo gamintojo bei kilmės šalies. Pirmiausia visas namas yra apšiltinamas, o tada klientas renkasi kaip imtis apdailos – su specialiu dekoravimo tinku arba dažymu. Jeigu pasirenkamas dekoravimo tinkas, tai pirmiausia ant minėto apšiltinimo pagrindo yra uždedamas standartinis tinkas su specialiu tinkleliu. Tada dedamas dekoravimo tinkas arba paprastasis, kuris vėliau yra nudažomas.

Verta pabrėžti, kad fasado apdaila kartais gali būti atliekama ir kitų specialistų, nes mat vieni specialistai tik šiltina pastatus, o kiti – atlieka dar ir apdailos darbus. Tad, prieš renkantis specialistus, būtinai įsitikinkite ar jie atliks visus darbus, kurių jums reikia. Geriau būtų rinktis tuos, kurie atliks viską, nes tada galite derinti ir kainą.

Nereikia pamiršti, kad fasado apdaila atliekama ne tik naujos statybos namams ar didesniems pastatams. Kai kurie specialistai teikia ir restauracijos darbus, tad jiems visi darbai gali būti mažiausia problema. Jiems nebaisus nei grindų šlifavimas, nei gipso plokščių montavimas ar kiti darbai.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt