Elektroninės cigaretės – priemonė padedanti atsikratyti žalingo įpročio

elektronines cigaretesApie elektronines cigaretes esate prisiskaitę tiek daug įvairų straipsnių, kad net nebe suvokiate ar šie rūkalai duoda teigiamą naudą? Kiekvienoje srityje atsiranda negatyvių nuomonių, kurios gal būti nesunkiai apibendrinamos tam tikrais faktais. El. cigaretės taip pat sulaukia priekaištų, tačiau jie ne visada būna pagrįsti. Kiekvienam būsima šių produktų pirkėjui būtina atsižvelgti į esamus faktus ir tik tada įvertinti visą situaciją. El. cigarečių naudojimas nėra toks žalingas kaip kalbama, o jas perkant iš sąžiningų pirkėjų galite gauti visą reikalingą informaciją tiek apie naudojimą, tiek ir apie kitus ypatumus.

Šių cigarečių panaudojimas yra labai platus t.y. kalbame būtent apie rūkymą. Tabako gaminiai Lietuvoje turi tam tikrus apribojimus: draudžiama paprastas cigaretes ir kitus rūkalus rūkyti viešose vietose, įsigyti jų neturi teisės nepilnamečiai, tabako gaminiai ne tik jums gali pakenkti, bet pakenks ir tiems, kurie bus šalia jūsų. El. cigaretės visų šių draudimų neturi – viešoje vietoje jas galima rūkyti, ne Lietuvoje nėra įstatymų, kurie reguliuotų šių gaminių naudojimą. Aplinkiniams e. cigaretės nekenkia, nes vandens garai nedelsiant išsisklaido.

Žinoma, šių cigarečių nereikėtų laikyti kažkokiu stebuklu, kuris pakeitė visų žmonių įpročius, nes jos taip pat daro įtaka organizmo veiklai. Tai reiškia, kad nors ir menka žala, bet ji yra patiriama rūkant ir elektronines cigaretes. Neturėtumėte manyti, kad su šiais gaminiais jūs išspręsite rūkymo problemas – šios cigaretės padės jas kaip reikiant sumažinti. Kalbant apie faktus, viešoje erdvėje galite aptikti straipsnių, kuriuose minima, kad el. cigaretės rūkaliams padeda lengviau atprasti nuo tabako gaminių. Logiškai mąstant – taip ir turėtų būti, nes šių cigarečių nikotino kiekiai yra mažesni, o kitos medžiagos taip pat išsiskiria nedideliais kiekiais. Tuo norime pabrėžti, kad rūkant el. cigaretes, jūs galite tuo pačiu atpratinti organizmą nuo žalingų medžiagų t.y. kol rūkote šiuos gaminius, jūs padedate organizmui išsivalyti, nes nuodingų medžiagų negaunate tiek daug kaip anksčiau. Daug žmonių šių cigarečių dėka apskirtai numetė rūkyti, tad šiuos aparatus galime pavadinti tarsi priemone, padedančia atsikratyti nereikalingo žalingo įpročio.