Daug klausimų, kurie kyla prižiūrint savo plaukus

Dažnai girdimi klausimai, ką daryti, kad plaukai atrodytų žvilgantys ir sveiki? Kokias grožio priežiūros priemones reikėtų naudoti? Ar galima būti saulėje? Ar reikėtų naudoti natūralius aliejus? Kaip dažnai reikėtų trenkti plaukus? Ar reikia masažuoti galvos odą? Kokie žalingi įpročiai turi didžiausią neigiamą poveikį mūsų plaukams? Tiek daug klausimų ir pakankamai nedaug atsakymų. Todėl norint, kad plauku prieziura būtų paprastesnė, reikia kaip įmanoma daugiau dėmesio ir laiko skirti naudingos informacijos paieškai, konsultacijoms su grožio srities specialistais ir pačių tinkamiausių sprendimų pritaikymui.

  • Plauku prieziuraNaudokite tinkamus produktus ir nesivaikykite reklamų. Rinkitės labai atsakingai ir atidžiai. Plaukams skirtos priemonės, turėtų atitikti jūsų plaukų tipą, būklę ir netgi spalvą. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra pažeisti, sausi ar ne kartą dažyti, naudokite priemones, kurios galėtų atstatyti tinkamą plaukų būklę ir suteiktų riekiamą žvilgesį. Tuo tarpu, jei jūsų plaukai yra linkę riebaluotis, naudokite riebalų perteklių galintį pašalinti šampūną ir lengvą kondicionierių. Tinkami produktai turėtų būti jūsų kasdienės plaukų priežiūros rutinos pagrindas.
  • Pakirpkite plaukų galiukus bent kas šešias ar aštuonias savaites. Nepaisant to, kad galite auginti plaukus, reguliarus lankymasis kirpykloje, kuomet pakerpami galiukai, turėtų tapti neatsiejama plaukų priežiūros užduotimi.
  • Apsaugokite savo plaukus su tinkamais produktais, kurių sudėtyje yra medžiagų, apsaugančių nuo ultravioletinių saulės spindulių.
  • Trenkite savo plaukus tuomet, kai jie yra riebaluoti. Tai reiškia, kad nereikėtų vadovautis taisykle, jog plaukai turėtų būti trenkiami tik kas dvi ar tris dienas. Jei jūsų plaukai linkę riebaluotis, vienas kartas per dieną yra būtinas.
  • Raskite plaukų priežiūros specialistą, kuriam galėtumėte patikėti savo plaukus. Trumpiau tariant, turite turėti žmogų, kuris puikiai valdys žirkles ir žinos kiekvieną atsakymą į jums kylantį klausimą.
  • Venkite daug kenksmingų cheminių medžiagų turinčių plaukų priežiūros produktų. Kuo natūralesnes priemones naudosite – tuo geresnius rezultatus pasieksite.
  • Jei mėgstate dažyti plaukus, taip pat rinkitės kuo natūralesnius dažus. Kita vertus, dažymas neturėtų būti pernelyg dažnas. Pasitarkite su savo plaukų stilistu ir išsiaiškinkite, kokie sprendimai jūsų plaukams būtų tinkamiausi.