dantu protezai

Dantų protezavimas: kas, kaip ir kur?

Šiuolaikinis maistas labai ženkliai prisideda prie to, kad daugelis žmonių vis intensyviau skundžiasi labai rimtomis burnos ertmės problemomis. Skvarbiausia, kad problemos kyla vis jaunesnių vaikų burnose, taigi netinkamai augdami dėl prastos priežiūros ir maisto – jau ankstyvame amžiuje tenka atsisveikinti su natūraliais dantimis. Žinoma, šiuolaikinės technologijos padeda įsistatyti dirbtinius dantis, kurie praktiškai nesiskiria nuo realių, tačiau kuomet galima išgelbėti savus – rekomenduojame tai daryti. Odontologijos klinika Kaune yra pasiruošusi suteikti paslaugas visiems, kurie tik skundžiasi kokiomis nors burnos ertmė problemomis. Viskas yra sutvarkoma. Svarbiausia kreiptis laiku ir specialistus, kol problema nebus per daug išsiplėtusi.

Dantų protezavimas Vilniuje atliekamas daugelyje odontologijos įstaigų. Svarbiausia yra detaliai susipažinti su procedūra, kad jos metu neiškiltų kokių nors problemų ir asmuo nesuvoktų, kaip viskas vyksta.

Dantų protezavimas atliekamas profesionalo, kuris puikiai žino ir mielai jums paaiškins visą informaciją kaip yra atliekama procedūra. Kol vieni pacientai nori tai žinoti, kiti tuo atveju, mielai atsiriboja nuo faktų.

 1. Svarbu žinoti tai, kad protezavimas nuo implantavimo skiriasi tuo, kad protezai yra išimami. Būtent todėl jaunimas labai retai renkasi šį variantą. Paprasčiausiai dėl besikeičiančio žandikaulio protezai gali tapti per dideli ir tuomet gali kristi. Dantų protezavimas Kaunas dažniausiai pasirenkami jau vyresnio amžiaus asmenų.
 2. Tai labai greitai atliekama procedūra. Ne chirurginė, tad nereikia jokio specifinio pasiruošimo prieš arba po.
 3. Taip pat tai vienas pigiausių variantų susigrąžinti dantis. Deja, jie atrodo gana nenatūraliai, tad daugelis žmonių kalbėdamas pradeda ranka dengti burną.
 4. Protezai padeda sukramtyti įprastą maistą. Žinoma, labai kietas maistas tampa problema, tačiau jeigu negraušite kaulų, tokiu atveju, puikiai pavyks džiaugtis rezultatais.
 5. Dantų protezavimas gali būti padengiamas valstybės lėšomis. Tokiu atveju reikia stoti į eilę ir laukti, kol jums bus atlikta procedūra.

Palyginus protezavimą ir implantavimą pagrindinis skirtumas yra tai kad implantai lieka visam likusiam gyvenimui be galimybės juos išimti. Žinoma, tai padaryti įmanoma tačiau paprasčiausiai nereikalinga. Šiuo atveju protezai dažniausiai išsiimami nakties metu. Galbūt gali pasirodyti kiek juokingai, kuomet jie dedami į stiklinę su vandeniu, tačiau tai suteikia malonumo pojūtį, kuomet jie nakties jie vėl sudedami į burną. Galima sakyti, kad protezų naudojimas dalinai primena tiesinimo plokšteles, kurias daugelis mūsų naudojo vaikystėje

Jeigu nusprendėte, kad dantų protezavimas Kaunas – reikalinga paslauga, tokiu atveju kuo daugiau laiko skirsite profesionalo paieškai, tuo labiau galutiniu rezultatu būsite patenkintas.

Kuomet pradėsite nešioti protezus – svarbu gauti visą informaciją, kuri užtikrina, kad odontologijos klinika Vilniuje atliko visą darbą sėkmingai:

 • Net ir tokiu atveju jeigu nebeturėsite savo natūralų dantų – labai svarbi kasdieninė burnos ertmės priežiūra. Nepamirškite burnos skalavimo skysčio.
 • Protezus reikia valyti su dantų šepetuku. Jeigu ant protezų kaupsis bakterijos – jos persiduos ir burnos smegenims. Tokiu atveju gali kilti uždegimas.
 • Nerekomenduojama su protezais būti visą laiką. Reikia, kad burnos ertmė nuo jų kiek pailsėtų.
 • Galima įsigyti specialius klijus, kurie padeda protezams tvirčiau laikytis. Visgi, naudoti jų labai dažnai nerekomenduojama. Pasikliaukite tik tam tiktų švenčių metu, kai norite kad jūsų šypsena būtų kuo nuostabesnė.
 • Dantų protezų spalva gali nebūti labai balta. Tokiu atveju norima, kad protezai primintų kuo natūralesnius dantis.
 • Protezai gali apimti visą dantų eilę arba tik kelis dantukus. Tokiu atveju bus reikalingas lankelis.

Daugiau naudingos informacijos apie dantų protezavimo paslaugą rasite puslapyje https://www.clinicdpc.lt/paslaugos/dantu-protezavimas/.