Būsto vėdinimo sistema – ką pasirinkti?

Šiuo metu intensyviai domėtis, kaip galėtumėte pagerinti savo namų orą? Jau ne vienerius metus jūs susiduriate su prasta vėdinimo sistema ir didele drėgme? Jei taip, nėra ko abejoti, kad jūsų namuose taip pat jau kurį laiką karaliauja pelėsis. Tai yra labai opi ir dažna problema – ypač šiomis dienomis, kai nemenka dalis mūsų šalies gyventojų gyvena naujos statybos daugiabučiuose.

Mini rekuperatoriai

Be abejo, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad naujos statybos daugiabutyje turėtų būti kur kas mažiau problemų, bloginančių gyventojų gyvenimo kokybę. Tačiau, deja, bet pasiseka anaiptol ne kiekvienam. Juolab, kad praktika rodo, jog žmonės, kurie gyvena senesnės statybos daugiabučiuose įprastai rečiau susiduria su problemomis, kurios yra būdingos ir bene įprastos naujiems daugiabučiams.

Taigi, jei ir jūs gyvenate naujos statybos daugiabutyje esančiame būste, pagalvokite apie pagrindines priežastis, kurios sukelia dabartines problemas, su kuriomis jums tenka susidurti. Visų pirma atkreipkite dėmesį į savo būsto langus. Jei jie yra plastikiniai ir juose nėra įmontuotos ventiliacijos, tai yra rimta problema. Taip pat turėtumėte įvertinti ir ventiliaciją savo būsto virtuvėje bei vonios kambaryje. Deja, bet įprastos ventiliacinės sistemos dažniausiai nepakanka. Jei jūsų vonios kambaryje ar virtuvėje jau ėmė atsirasti pelėsis, jums neišvengiamai reikėtų pasitelkti rekuperacines sistemas. Šiuo atveju labai puikiai galėtų pasitarnauti mini rekuperatoriai, kurių didelį asortimentą galite lengvai surasti kreipdamiesi Inventer.lt specialistus. Tokiu atveju tinkamai pasirinktas mini rekuperatorius galės akimirksniu pašalinti nemenką dalį jūsų būste iškylančių problemų.

Žinoma, jei būste jau yra atsiradęs pelėsis, tuomet jums reikės pasidomėti, kaip galėtumėte pašalinti jo padarinius. Jau minėtas mini rekuperatorius užtikrins efektyvią vėdinimo sistemą jūsų gyvenamajame būste, tačiau pelėsis pats savaime neišnyks. Todėl tokiu atveju jūs turite du pasirinkimus – kreiptis į pelėsio naikintojus arba įsigijus atitinkamas priemones, pelėsį savo būste pašalinti savo jėgomis.

Kaip bebūtų, priemonių, kurių pagalba jūs galėtumėte pagerinti savo gyvenimo kokybę, yra ir daugiau, todėl nevenkite skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir jomis pasidomėti atidžiau.