Be kokio aksesuaro vyrai neišeina iš namų?

Jei paklaustume vyrų, be kokio daikto jie niekuomet nepalieka savo namų, kokį atsakymą išgirstume? Praktika rodo, kad dažniausias atsakymas būna – „be vyriškos piniginės“. Tai ne tik labai praktiškas daiktas, tačiau ir labai puikus aksesuaras, kuris gali pabrėžti mūsų išskirtinį stilių ir suteikti jam daugiau žavesio, rafinuotumo arba žaismingumo (visa tai priklauso nuo vyro stiliaus, skonio ir kitų individualių ypatybių).

Todėl jei vienas ar kitas vyras teigia, kad jam nėra aktualūs jokie aksesuarai ir jis neskiria jokio dėmesio savo stiliui, kaskart verta priminti apie piniginę. Dažnai vyrai šį aksesuarą įsivaizduoja įprastu, todėl pamiršta, kad tai yra labai reikšminga stiliaus detalė. Žinoma, šis pirkinys nėra dažnas. Trumpiau tariant, dažniausiai vyriškos piniginės būna odinės, todėl jos pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe. Jei piniginė sunkiai dėvisi, puikiai suprantama, kad ją keisime rečiau nei keičiame savo kasdien naudojamą avalynę ar kitas aprangos detales. Būtent dėl šios priežasties, t.y. kokybiškų vyriškų piniginių ilgaamžiškumo, renkantis šį aksesuarą reikėtų labai gerai apgalvoti, kokios piniginės jums iš tikrųjų reikėtų.

Vyriškos piniginėsBe abejo, galbūt įprastai naudojate dviejų dalių sulenkiamą piniginę, tačiau turite atsižvelgti į savo keliamus reikalavimus ir įpročius. Nors toks piniginės modelis jums gali būti įprastas, atsakykite į vieną svarbų klausimą – ar tokioje piniginėje tikrai yra pakankamai vietos jūsų naudojamoms kortelėms ir laikomiems pinigams (tiek popierinėms kupiūroms, tiek ir monetoms)? Kartais norime turėti visas korteles ir nešiojamės nemenkas pinigų sumas – tai reikalauja daugiau laisvos vietos. Tokiu atveju galima pagalvoti apie trijų dalių sulenkiamą piniginę arba ieškoti standartinio modelio vyriškos piniginės ir kartu įsigyti atskirą kortelių dėklą.

Suprantama, kad vyriškos piniginės modelis nėra viskas, apie ką turėtumėte pagalvoti. Taip pat labai svarbios ir piniginės išorinės savybės, pvz., spalva, tekstūra, raštai ir kt. Dažniausios vyriškų piniginių spalvos neabejotinai yra juoda ir ruda. Tačiau galbūt norite rečiau pasitaikančios spalvos? O gal jau seniai svajojate apie piniginę, kuri pasižymi išskirtine tekstūra? Tiek vienu, tiek ir kitu atveju verta peržiūrėti kuo didesnį piniginių asortimentą, o tuomet apgalvoti, kuris modelis jums tiktų labiausiai.