Baidarės – puikus būdas pažinti savo kraštą

Turbūt ne vienas žmogus sutiktų, kad nėra nieko nuostabesnio už tokį metų laiką kaip vasara. Studentus ir moksleivius šis metų laikas džiugina atostogomis, o visus kitus – nuostabiais orais ir galimybe daugiau laiko praleisti gamtoje ar tiesiog lauke stengiantis geriau pažinti gimtąjį miestą. Iš tiesų, vasara yra puikus laikas geriau pažinti ne tik miestą, kuriame gyveni, bet ir pačią Lietuvą. Yra daugybė būdų tai padaryti, tai ir kelionės automobiliu, ir žygiai dviračiais ar tiesiog pėsčiomis, bet juk kiekvienam norisi, kad kelionė ne tik padidintų žinias, bet ir jos metu būtų smagu ir būtų galima patirti nuotykių, todėl dar vienas puikus būdas pažinti savo šalį būtų baidarių nuoma.

BaidarėsLietuva – upių kraštas, tik deja ne visomis šios šalies upėmis gali plaukti laivai, juk daugelis jų visai mažytės ar tiesiog per daug seklios. Tačiau beveik kiekviena upe galima plaukti valtimis ar baidarėmis, o baidarių nuoma yra išskirtinė galimybė susiplanuoti nuotykių pilną kelionę pasirinkta upe kartu su draugais ir beplaukiant pažinti savo šalies gamtą ir miestus, juk nemažai Lietuvos miestų yra įsikūrę šalia upių, pavyzdžiui, Vilnius, Kaunas ar Panevėžys. Tačiau reikia nepamiršti, jog ne visos upės yra kiekvieno žmogaus jėgoms, todėl jei pirmą kartą naudojatės tokiomis paslaugomis kaip baidarių nuoma, pradžiai pasirinkite kokią nors didesnę upę, kuria plaukiant būtų nedaug kliučių, o srovė ne tokia greita, kad pramoktumėte valdyti baidarę ir išvengtumėt nemalonių incidentų. Tam puikiai tiks tokia upė kaip Neris, tekanti pro Vilniaus miestą, tuomet galėsite ramiai mėgautis kelione ir stebėti vienas gražiausių Vilniaus vietų jos metu, tokias kaip Gedimino pilis, modernieji stikliniai daugiasukščiai dešiniojoje Neries pakrantėje bei Nacionalinis muziejus, prie kurio yra pastatytas ir paminklas karaliui Mindaugui.

Taigi, baidarių nuoma yra ne tik paslaugos, skirtos tiems, kurie užsiima baidarių sportu, bet ir tiems, kurie nori smagiai praleisti laiką ir pažinti savo šalį keliaudami jos upėmis, juk iš tiesų tai yra viena nuostabiausių patirčių ir galimybė pamatyti tai, ko daugelis nėra matęs: gražiausias įvairiausių miestų vietas, kvapą gniaužiančią Lietuvos gamtą ir netgi gyvūniją.