Apple TV – kas tai ir kur galima šį įrenginį naudoti?

Turbūt daugelis žino, kad Apple kompanija garsėja labai gerų išmaniųjų telefonų gamyba. Negana to, Apple taip pat gamina planšetinius bei nešiojamus kompiuterius, kurie yra neabejotini rinkos lyderiai. Visgi, ši kompanija jums gali pasiūlyti ir daug daugiau – neseniai buvo pristatyti tokie išmanieji įrenginiai kaip Apple laikrodis bei Apple TV, apie kurį šiandien ir pakalbėsime. Jeigu mėgstate žiūrėti filmus per savo plačiaekranį televizorių, tuomet turėtumėte išbandyti Apple TV – tai modernus priedėlis, kuris leis jūsų televizoriui tapti dar modernesniu ir patogesniu.

Patogesnis filmų ir serialų perkėlimas

Iš esmės, Apple TV priedėlis stebina itin erdviu kietuoju disku, kuriame galite laikyti serialus, filmus, klipus ir bet kokią kitą multimediją iš savo Apple įrenginio. Jeigu anksčiau naudojotės DVD grotuvu, tai galima teigti, jog Apple TV yra kažkas panašaus, tiesiog vietoj gausybės diskų jūs turite didelį kietąjį diską, kuriame galite sutalpinti visus filmus, kuriuos bet kada galėsite pasižiūrėti.

apple tv

www.digitaltrends.com nuotr.

Be abejo, Apple TV nėra skirtas televizijos laidų įrašymui ar reklamų iškarpymui. Visgi, jūs galėsite ne tik stebėti mėgstamiausius filmus, tačiau taip pat ir stebėti įrašus iš YouTube ar kito internetinio tinklapio transliuojant iš savo MAC kompiuterio į Apple TV. Įdomu tai, kad Apple TV leidžia stebėti filmus iš kompiuterio ir belaidžiu būdu, todėl jums nereikės jungtis iš kompiuterio į televizorių su specialiais laidais.

Daugelis žmonių renkasi naująjį Apple TV gaminį vien todėl, kad tai yra labai paprastai įjungiamas ir naudojamas gaminys. Tereikia turėti HDMI arba RGB jungtį televizoriuje, kad galėtumėte greitai prijungti ir sukonfigūruoti šį priedėlį. Tiems žmonėms, kurie namuose naudoja WiFi internetą, viskas labai paprasta – iš jūsų Macbook, sinchronizuotas turinys automatiškai atsidurs naujajame priedėlyje. Visgi, jeigu naudojate laidinį internetą, reikia jį sujungti, o tuomet paspausti sinchronizavimo mygtuką.

Veikia tik su iTunes

Verta prisiminti, kad naujasis priedėlis veikia tik su Apple kompiuteryje esančia iTunes programa, tad norėdami lengvai perkelti visą multimediją į savo naująjį priedėlį, turėtumėte jau kompiuteryje paruošti filmus ir laidas iTunes programoje. Tai labai paprasta – tereikia pridėti į programą jau esančius kompiuteryje filmus, o jeigu norite naujų – iTunes parduotuvėje galėsite juos greitai ir paprastai atsisiųsti. Dar vienas dalykas, kuo Apple TV yra gerokai toliau pažengęs nei visi kiti panašūs priedėliai – labai gera vaizdo kokybė. Suprantama, šis priedėlis veikia tik su brangesniais televizoriais, todėl nieko keisto, kad ir vaizdo kokybės reikalavimai yra tokie aukšti.

Jeigu norite mėgautis naujausiais filmais, serialais, laidomis ir džiaugtis fantastiška kokybe, tuomet rekomenduojame išbandyti Apple TV priedėlį. Jis padės visus filmus perkelti iš nedidelio kompiuterio ekrano tiesiai į jūsų televizorių. Taip pat, čia pat galėsite patogiai įsigyti naujų filmų ar laidų. Mes išbandėme naująjį priedėlį ir likome sužavėti tuo, kaip paprastai ir patogiai dabar galima stebėti filmus ir kitą video medžiagą. Manome, kad ir ateityje Apple TV turėtų susilaukti daug dėmesio ir pagyrų.